"Фестиваль біганини" - соцмережі про Atlas Weekend

Atlas Weekend Копирайт изображения UNIAN
Image caption Atlas Weekend на ВДНГ провели уперше

Atlas Weekend, що відбувся у Києві у вихідні, напевно, став найамбітнішим музичним фестивалем останніх років.

Три дні, кілька сцен, безліч учасників з усього світу - важко було лишатися байдужим до такої події.

Задоволеними, однак, залишилися не усі відвідувачі, принаймні судячи із численних відгуків у соцмережах - як і після концерту RHCP (де були проблеми зі звуком, однак, за свідченнями у тих же соцмережах, до виступу Muse у п'ятницю все поладнали).

ВВС Україна зібрала деякі з коментарів, а також реакцію організаторів дійства.

"Горіть у пеклі"

"На всіх сценах буде зсув на 1 годину! Організатори найсердечніше перепрошують", - написали уже на другий день фестивалю на його сторінці у Facebook.

Із коментарів, які відвідувачі залишили згодом, стало очевидним, що у деяких випадках ішлося про значно довші затримки виступів, а дехто із заявлених виконавців взагалі не виступав.

"Ми пішли через дощ о 19:30, тому що у той час виступали ще ті, хто повинен був закінчити о 17:30. Ні на PianoBoy, ні на "Аквариум", ні на "Бумбокс" із Nneka ми не потрапили", розповіла Anna Boiko.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Tiger Lillies із Лондона - в Україні вже не вперше

"Джамала виступати повинна була о 20:00, а виступала у 23:30. Ви за таке повинні людям безкоштовний день фестивалю робити", - додав Mir Oleshko.

"Артисти виходили з кількагодинним!!! запізненням, при чому на різних сценах різні зміщення, тому можна було лише здогадуватись виступив твій фаворит вже чи ні, - написала у себе на Facebook журналістка Ira Mykhalevych. - Дорн просто врятував найпровальніший фест в Україні".

"Не перенесли, напевно, лише трансляцію футболу. Щоб дізнатися, коли хто грає, часто доводилося дзвонити до самих музикантів, тому комунікувати з публікою організаторам треба якось краще", - зазначила у коментарі ВВС Україна культурний менеджер Ляна Мицько, хоча й додала, що приємно вражена якістю звуку, масштабами сцен та загальною атмосферою.

"Для мене перший день фестивалю не змогли затьмарити ні колосальна черга на вході, ні кволий лайн-ап. Здавалося, що фестиваль організували фірмово, - прокоментував лідер одеського гурту Septa. - Не знаю, що так негативно вплинуло на організацію, то чи дощ, чи то дикий ажіотаж другого дня - на деякі проблеми з розкладом зовсім не виходить закрити очі. Наступного року бажаю фестивалю більше дисципліни, нормальну навігацію і хоч якусь систему оповіщення".

"Претензія до організаторів про те, що з їхньої провини глядач не потрапляє на артистів, заради яких купив квиток, це не сумне ниття, а конкретний факап. Дощ, холод, навіть нічний жах із викликом таксі - це все пусте, атмосфера і музика перекриють. Але зрушення у розкладі, про які неможливо ніде дізнатися - це дуже погано", - написав засновник музичного блогу LiRoom Alex Bondarenko.

"Через вашу "прекрасну" організацію мені вчора довелося продати квитки на захід і здати квитки на поїзд. Не фестиваль, а якесь знущання над людьми", - обурилася Victoria Osadze.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Сергій Бабкін у складі 5'Nizza

"Якщо вже взялися щось організовувати, організуйте це нормально! Можна менш масштабне, але хоч доведіть до кінця! Люди заплатили гроші і змушені пропускати тих, за кого, власне, і платили", - додала Маргарита Тимофеева.

"Жахлива організація! Фестиваль біганини між сценами, щоб зрозуміти хоч, хто взагалі виступає, і на скільки зрушили графік. У підсумку ноги у болоті, і всього два нормально прослуханих артиста", - написала Valentyna Kopolovych.

"Горіть у пеклі! Щоб вам дружини так вчасно борщ подавали на стіл. Організація настільки фігова, що вам має бути соромно панове!" - зовсім не стримувала емоцій Marta Bazilenko.

"Не стогнати"

Декого з відвідувачів, втім, не засмутили ані організаційні негаразди, ані мокра погода.

"Сподіваємося, уся критика на адресу організації лише буде стимулом у наступному році зробити івент ще крутішим і якіснішим! Спасибі, що виводите музику в Україні на абсолютно новий рівень", - відгукнулася Diana Remizovska.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Борис Гребенщиков - один із найочікуваніших гостей фестивалю

"Дощ і мінуси організації компенсувала музика і круті артисти! Спасибі їм за це!", - прокоментувала Kate Parhomchuk.

"Так, була значна затримка, але, виступали улюблені артисти, так, йшов дощ, але у всього є дві сторони. Я особисто отримала мега задоволення, згадала молодість і просто насолоджувалася", - погодилася Alexandra Mironchuk.

"Точок харчування - неміряно, у черзі до туалетів не стояв жодного разу за два дні фесту, артисти - суперові, люди - класні (можна трохи веселіше і активніше). У цілому - дуже гідно! Дякую за фест", - відгукнувся Слава Рудь, постійно додаючи смайлики.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Глеб Самойлоff and The Matrixx - ще одні учасники з Росії

"Шановні організатори, щире спасибі за захід! Ніякого сарказму!", - написав Vladimir Oleksiuk, водночас поцікавившись, чи пропустять його наступного дня за старим квитком.

"Послухала усіх, на кого приїхала", - поділилася радістю Настя Познер.

"Чудовий день був! Море вражень (навіть не дивлячись на те, що ні байк-зльоту ні "Гоголь фесту" не спостерігалося). - розповіла Алисия Баренгольц. - Все було супер! Спасибі величезне! Чекаємо наступного літа! Прийдемо вже з сином".

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Apocalyptica - віолончельні металісти з Фінляндії

"Це ж наймасштабніший фестиваль у країні! Такого рівня у нас не було жодного разу! Невже складно потерпіти і не стогнати?", - прокоментував Filipov Andrey у гілці про те, що гучний звук із фестивалю заважав спати жителям районів навколо ВДНГ.

"У черзі я стояла 20 хвилин, урн, звуку, світла, артистів мені теж вистачило, ціни норм, навіть злива не зіпсувала суботи, було кайф танцювати під дощем", - поділилася Irka Bass.

"Навіть не думайте зупинятися! Наступного разу ще більше і ще крутіше! Чекаємо", - написав Sergey Peksymov.

"Спасибі усім, хто був з нами e ці три фестивальні дні. Люди, ви круті!", - написали організатори у понеділок. Цей допис зібрав десятки вдячних відгуків.

Новини на цю ж тему