Поліція не пустить хресний хід вулицями Києва - Аваков

Копирайт изображения UNIAN

Національна поліція заблокувала рух хресного ходу вулицями Києва через знайдену на шляху їхнього проходження вибухівку, повідомив голова МВС Арсен Аваков.

Учасників ходу планують перевезти автобусами.

"Безпека громадян – вище релігійних ритуалів", - написав пан Аваков.

Копирайт изображения epa

Він повідомив, що зранку на шляху хресного ходу знайшли муляжі мін та реальні бойові закладки.

"Немає сумнівів у реальності загроз та провокацій", - написав пан Аваков.

Радник пана Авакова Антон Геращенко повідомив, що поліцейські виявили вибухівку на шляху хресного ходу в Києво-Святошинському районі на заході столиці та біля Борисполя на сході.

Копирайт изображения Anton.Herashchenko
Image caption Робот, який праціює на місці знайдення вибухівки

"Спеціалісти-кінологи поліції за допомогою службових собак на узбіччі доріг на шляху хресного ходу знайшли два муляжі вибухових пристроїв та дві бойові гранати з димовими шашками", - написав пан Геращенко у Facebook.

Раніше поліція повідомила про два дзвінки від невідомих, які повідомили про мінування у двох місцях на шляху хресного ходу.

Пан Геращенко пояснив, що дві закладки бойових гранат Ф-1 знайшли за 3-5 метрів від узбіччя. І у випадку вибуху вони загрожували учасникам ходу.

За словами Антона Геращенка, задля уникнення теракту представникам Московського патріархату запропонували пересадити учасників хресного ходу в автобуси та доїхати до місця богослужіння безпечним маршрутом.

Новини на цю ж тему