Голландець десять днів чекав кохану в аеропорту

Голландець прилетів до коханої Копирайт изображения WEIBO
Image caption "Я прилетів - тебе нема: підманула-підвела"

Хоча прийнято казати, що кохання завдає болю, однак для одного закоханого голландця в Китаї воно завершилося госпіталізацією через виснаження.

41-річний Александер Пітер Кірк прилетів з Голландії в китайську провінцію Хунань, сподіваючись на зустріч зі своєю коханою із сайту знайомств, молодою китаянкою на ім'я Дзянь.

Однак коли він прилетів у міжнародний аеропорт міста Чанша, її не було, і чоловік прочекав на неї 10 днів перед тим, як його забрала швидка.

Однак у Китаї йому мало хто співчуває.

Копирайт изображения WEIBO
Image caption Об'єкт кохання голландця - жінка вирішила, що він жартував

Пак Кірк розповів китайським ЗМІ, що познайомився з 26-річною панною Дзянь за допомогою мобільного додатка для знайомств два місяці тому, і між ними спалахнуло кохання.

Він вирішив прилетіти на побачення, однак коли дістався до провінції Хунань, його ніхто не зустрів.

Чоловік 10 днів відмовлявся покинути аеропорт, однак як повідомило місцеве телебачення, потрапив до лікарні з ознаками фізичного виснаження.

Через день після того репортажу панна Дзянь зателефонувала в редакцію телеканалу, щоб подати свою версію подій. За її словами, вона вважала це жартом.

"Наш роман спершу розвивався, однак потім він видався мені черствим у ставленні до мене, - сказала жінка в телеінтерв'ю. - Аж якось він раптово прислав мені фото авіаквитків, і я подумала, що це просто жарт. Після цього він мені не телефонував".

Жінка додала, що на час прильоту пана Кірка вона була в іншій провінції, де їй робили пластичну операцію, і її телефон був відімкнений.

"У Китаї все несправжнє"

Копирайт изображения WEIBO
Image caption Чоловіка через 10 днів чекання забрали до лікарні

У китайських соцмережах більшість користувачів кепкують з позірної абсурдності дій голландця. Гештеґ "Іноземець прилетів у Чаншу на зустріч з онлайн-коханою" був у тренді місцевого сайту мікроблогів Weibo.

"Він, напевне, дурень, бо навіщо таке робити, - риторично запитує один користувач. - Невже він не знає, що в Китаї геть усе є фейковим?"

"Може, вона приїхала в аеропорт, але побачили його і швиденько втекла", - припускає інший користувач.

Копирайт изображения WEIBO
Image caption "Іноземець скидає взуття і спить на кріслах! Яка невихованість!" - жартує автор коментаря посередині

Дехто однак співчуває прибульцеві. "Маєш тут чолов'ягу, який серйозно ставиться до кохання, і не варто гратися його почуттями, - пише один користувач. - Не хочеш його більше - то скажи прямо, і нехай він поїде додому".

"Як усе це позначається на китайській порядності?", - волає інший нетізен.

Цього тижня пан Кірк мав повернутися додому.

Повідомляють, що панна Дзянь висловила бажання з ним зустрітися після того, як одужає після своєї операції. За її словами, вона все ще зацікавлена у їхніх стосунках.

Автор репортажу - Іветт Тан.

Новини на цю ж тему