Чому пасажири палаючого літака хапаються за валізи?

Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлів

На відеокадрах, знятих у палаючому літаку компанії Emirates одразу після аварійної посадки, видно, як багато пасажирів замість термінової евакуації з борту у паніці дістають свої валізи з багажного відділення над головою.

Експерти намагаються пояснити причини настільки нераціональної поведінки.

Напередодні літак Boeing 777 авіакомпанії Emirates з майже 300 пасажирами на борту здійснив жорстку посадку у міжнародному аеропорту Дубая, після чого загорівся.

Літак виконував рейс EK521, який вилетів з індійського міста Тіруванантапурам.

У наповненому димом салоні літака одні пасажири намагались дістати ручну поклажу, тоді як інші поспішно натягували кисневі маски.

За кадром чути голос стюардеси, яка відчайдушно закликає людей залишити багаж та негайно покинути літак.

Копирайт изображения Reuters

На фотографіях, зроблених в 2013 році одразу після катастрофи літака авіакомпанії Asiana Airlines, видно, що багато пасажирів також евакуювались разом з ручною поклажею.

Щось подібне, за словами журналіста газети Guardian Джейкоба Стейнберга, відбувалося і на борту авіалайнера British Airways, який загорівся минулого року в аеропорту Лас-Вегаса.

Стейнберг бачить основну причину у тому, що багато пасажирів просто проігнорували інструктаж з безпеки, який проводять перед вильотом.

"Поведінкові звички"

Проте, на думку доктора Джейсма Томпсона, який читає лекції з психології в Університетському коледжі Лондона, справа тут, скоріше, в поведінкових звичках.

"Інтерпретацій може бути дві: або перед нами натовп зовсім дурних людей, які наражають своє життя на небезпеку, не евакуюючись вчасно. Або це можна пояснити тим, що більшість з нас в цей момент демонструють так звану "поведінкову постійність", - каже пан Томпсон.

Він вважає, що люди продовжують чинити так, як звикли робити завжди.

"Люди здатні відмовитись від своєї стандартної поведінки на користь нової лише у той момент, коли зміни навколо занадто значні, щоб їх проігнорувати", - додає експерт.

І дійсно, виглядає так, ніби деякі пасажири, не дивлячись на повний хаос, просто повторюють звичні їм дії після звичайної посадки літака.

Зайве навіть казати, наскільки подібна поведінка може бути небезпечною для життя.

"У таких ситуаціях починається паніка, і, якщо у салоні вогонь і дим, повітря може бути дуже токсичним", - каже Марк Вейс, колишній пілот American Airlines з 23-літнім стажем.

"Якщо ви встаєте та намагаєтесь щось дістати з багажного відсіку над головою, або ж витягнути щось з-під крісла, ви витрачаєте масу енергії та кисню", - додав Вейсс.

Річард Уесткотт, кореспондент ВВС з питань транспорту:

Виробники літаків мають довести, що їхній борт можна покинути протягом 90 секунд, використовуючи тільки половину виходів, - і в цьому є сенс.

"Дослідження показують, що після 90 секунд можливість охоплення вогнем салону значно зростає", - пояснює авіаційний експерт Ешлі Нанс.

Але він додає, що ці авіаційні тести не беруть до уваги людей, які намагаються забрати свої чемодани.

"Ми починаємо бачити поведінкову модель – у разі аварій люди забирають свої речі", - каже Ешлі Нанс.

Експерт наполягає, що запорука порятунку людей – швидкість, а переживання за свою сумку гальмує процес.

Подібні аварії легко можуть призвести до загоряння та вибухів.

Люди перебувають у стані емоційної напруги, деякі бояться за життя й хочуть покинути літак, але не можуть. Адже інші возяться з своїм багажем і закривають прохід.

"Це може призвести до конфлікту. А ноутбук або інша річ з гострими кутами потенційно може продірявити надувний трап", - додає експерт.

Копирайт изображения EPA

За словами Ешлі Нанса, психологам складно зрозуміти, чому так відбувається.

Адже у межах дослідження вони не можуть помістити наляканих людей у ситуацію, що реально загрожує їхньому життю.

Хто з нас зможе чесно сказати, що не так реагуватиме на подібний стрес і ситуацію в літаку?

"Можливо, люди просто звикли хапати свою сумку, коли літак приземляється. Так роблять всі, незалежно від того, з якої частини світу ви родом", - резюмує Ешлі Нанс.

У більш повній версії відео пасажир повертає камеру, щоб зняти палаючий двигун.

Подумки ви кричите на нього, щоб біг звідти. Адже невдовзі частина літака дійсно вибухнула.

Дехто буде засуджувати людину, яка фільмувала ситуацію в салоні літака. Проте це відео може мати дуже позитивний ефект для розвитку безпеки у літаках.

За цим відео дослідники будуть вивчати поведінкові моделі у реальній ситуації у порівнянні з навчальними тренуваннями. З цього можна дістати життєво важливі уроки для авіабезпеки на майбутнє.

Новини на цю ж тему