#НеПроґавте: проект нової школи і українське золото

манафорт Копирайт изображения Reuters

Проект нової школи від Міносвіти, конфлікт між Генпрокуратурою та НАБУ, перемоги і сльози у Ріо, мозок білінгва та заробітки олімпійців - серед наших найцікавіших матеріалів за тиждень.

Американська агенція Associated Press, посилаючись на електронні листи, які є у її розпорядженні, написала, що керівник передвиборчої кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт організував лобістську операцію у США для створення позитивного іміджу проросійського уряду України часів Януковича.

А депутат Верховної Ради Сергій Лещенко заявив, що Національне антикорупційне бюро України має допитати пана Манафорта на території США у зв'язку із інформацією про можливе отримання ним коштів з "чорної каси" Партії регіонів.

ВВС України пише про те, що ми знаємо про український слід Манафорта.

Читайте на нашому сайті про головне:

А також спецрепортаж ВВС Україна з Одеси: Дорога Одеса: європейський курорт чи "напівсовок"?

Нові блоги

Блог із Луганська: дорога з присмаком божевілля
Копирайт изображения Getty
Чому ловити покемонів - це корисно
Копирайт изображения Getty
Блог з Ріо: про кота-поета, гамаки і безпеку на вулицях
Копирайт изображения Getty

Олімпіада-2016

Перше золото для України у Ріо-де-Жанейро виборов Олег Верняєв, який виступав на паралельних брусах. Гімнаст розповів BBC Україна про свої емоції, плани, а найцікавіше - про умови, в яких тренуються спортсмени в Україні.

Друге "золото" приніс Юрій Чебан. Він став першим у фіналі веслування на каное на дистанції 200 метрів.

Тим часом трибуни олімпійського стадіону в Ріо-де-Жанейро освистали срібного призера Ігор, французького стрибуна з жердиною Рено Лавіллені - і він заплакав.

Утім, великі спортивні досягнення - перемога здібностей чи технологій? Читайте: чи нові рекорди у наш час ще залежать від людських можливостей?

Найцікавіше у ВВС Журналі

А також...

Копирайт изображения Getty

Новий голова адміністрації Кремля і таємничий "нооскоп" для сканування ноосфери.

Копирайт изображения

Відео 5-річного хлопчика, якого врятували зі зруйнованої будівлі після авіаудару в Алеппо, приголомшило світ. "Закривавлене обличчя дитини, яка вижила, уособлює весь жах Алеппо", - написали про нього.

Копирайт изображения Ebay

Англійка продає весільну сукню, щоб оплатити розлучення. Ціна сукні "із смородом зради" на eBay вже перевищила 29 тис. фунтів.

І найцікавіше відео у супроводі музикальних варіацій нашого кореспондента.