У загиблого журналіста Щетиніна були "суїцидальні настрої" - речник МВС

shchetynin Копирайт изображения Kyiv Operatyvnyi
Image caption Останні кілька років росіянин Щетинін жив в Україні

У загиблого російського журналіста Олександра Щетиніна, якого знайшли застреленим у Києві, були суїцидальні настрої, каже речник МВС.

Поліція вивчає обставини загибелі журналіста, якого знайшли вночі на балконі його квартири з вогнепальним пораненням голови.

Пан Щетинін 2014 року переїхав з Росії до України. Він очолював новинний сайт "Новий регіон".

"Тільки-но спілкувався із фаховим судмедекспертом, ця служба, як відомо, поза системою МВС взагалі. За його даними - на тілі немає жодних ознак, які б свідчили про насильницький характер злочину", - написав у Facebook Артем Шевченко, речник МВС.

За його словами, журналіст помер від пострілу впритул у праву скроню з травматичного пістолета.

"За попередніми даними, у загиблого і раніше були суїцидальні настрої і спроби. Але робота слідства поліції триває. Остаточні висновки - згодом", - додав пан Шевченко.

Російський журналіст

Під час огляду місця події правоохоронці знайшли стріляну гільзу, травматичний пістолет, магазини до нього і передсмертну записку.

"Двері у квартиру були зачинені, обстановка у помешканні не порушена", - додають у поліції.

"За попередніми даними, картина злочину характерна для самогубства, хоча мені особисто зрозумілі підозри колег по цеху - загиблий був російським журналістом, який переїхав в Україну і кардинально змінив свої погляди і редакційну політику видання "Новый Регион - Новости" з проросійської на проукраїнську", - написав на Facebook речник МВС.

Провадження розпочато за статтею "умисне вбивство" з додатковою правовою кваліфікацію "самогубство".

У липні в Києві від закладеної в автомобіль вибухівки загинув російський журналіст Павло Шеремет.

Новини на цю ж тему