Білорусь: пара отримала рік умовно за секс на вулиці

Пара Копирайт изображения Thinkstock
Image caption До суду пару відпустили під заставу (ілюстративне фото)

Суд Фрунзенського району Мінська призначив по року позбавлення волі з відстрочкою виконання покарання молодій парі, яка зайнялася сексом на вулиці.

Крім того, 19-річному юнакові і його 17-річній подрузі присудили по 100 годин громадських робіт.

Мовою судового протоколу ситуація, яка призвела до такого результату, описується як "хуліганство, вчинене групою осіб".

"Наклеп на мікрорайон"

У середині липня цього року до інтернету потрапило фото, зроблене з вікна багатоповерхівки мінського мікрорайоні Сухарево: прямо під вікнами, на пішохідній доріжці молода пара кохалася.

Знімок був зроблений рано вранці, і в коментарях до нього невідомий фотограф повідомив, що його розбудили "звуки пристрасті".

Фото розійшлося по соцмережах, стало матеріалів для десятків інтернет-мемів. Згодом його опублікували ЗМІ.

Мінська міліція негайно звинуватила розповсюджувачів пікантного знімка "в наклепі на моральні устої" столичного мікрорайону.

"В УВС адміністрації Фрунзенського району Мінська за даним фактом була призначена перевірка, в ході якої з'ясувалося, що знімок не має відношення до Фрунзенського району Мінська. За словами автора публікації, фотографія просто була взята з мережі інтернет. Походження знімка невідомо", - заявили у Головному управлінні внутрішніх справ мінського міськвиконкому.

А за місяць, в середині серпня, по головному телеканалу країни правоохоронці повідомили про затримання учасника незапланованої фотосесії.

Мешканець Мінська Вадим пізніше розповів пресі, що "брали" його теж вранці, коли він вийшов з дому на роботу.

Того ж ранку затримали і його подругу.

"Не змогли зупинитися"

Затриманих доправили в камери слідчого ізолятора – до знаменитої в'язниці "Володарка", похмурого замку в самому центрі Мінська.

Утім, до суду пару випустили під заставу.

"Це все пристрасть, знаєте. Ми почали цілуватися - і все. Пристрасть. Уже було не зупинитися. Там же не було людей зовсім, пусто. Якби люди були, то ми, звичайно, утрималися б. А так ми не були п'яними, як зараз пишуть. Просто пристрасть спалахнула", - розповів юнак репортерові "Єврорадіо".

У Мінському міському суді повідомили, що його рішенням молодим людям заборонено відвідувати певні місця після певного часу.

А в міліції попередили, що тиражування скандального знімку може мати наслідком притягнення до кримінальної відповідальності.

Новини на цю ж тему