Через пожежу в Москві загинули 8 пожежників

Пожежа Копирайт изображения Getty

Внаслідок пожежі на складі у Москві в ніч на п'ятницю загинули вісім пожежників. Вогонь вже ліквідували, повідомляє міська влада.

Займання сталося у складському приміщенні з пластиковими виробами у районі Гольяново. Перші повідомлення про пожежу надійшли ще у четвер ввечері.

Спочатку площа пожежі становила близько 250 квадратних метрів. Але вже за кілька годин вона складала 4 тисячі квадратних метрів, а складність пожежі оцінювалася у чотири бали за п'ятибальною шкалою.

Гасіння тривало 14 годин.

Вранці у російському МНС повідомили, що знайшли тіла рятувальників, які перестали виходити на зв'язок.

"У місці, де були зосереджені основні пошуки, пожежно-рятувальними підрозділами було виявлено тіла восьми пожежних", - цитує "Інтерфакс" співробітника прес-служби МНС.

За його словами, до останнього моменту зберігалася надія на їхній порятунок, але через інтенсивне горіння, високу температуру і щільне задимлення пожежники не змогли вийти з палаючої будівлі.

У МНС також відзначили, що завдяки діям тих пожежників вдалося уникнути загибелі їхніх колег, які перебували поруч.

"Загиблі працювали на даху для установки водяної завіси для охолодження газових балонів і компресорів, які могли вибухнути в будь-який момент", - пояснив представник МНС Росії.

За фактом пожежі на складі порушили кримінальну справу. Причина займання поки що невідома.