Apple розмістить свій офіс у легендарній електростанції Баттерсі

Фото 1 Копирайт изображения BBCGETTY IMAGES

Американська корпорація Apple розмістить свій лондонський офіс у будівлі легендарної електростанції Баттерсі, що здобула світову славу завдяки знятим там музичним кліпам та фільмам, а також обкладинці альбому "Animals" гурту Pink Floyd.

Знаменита електростанція з чотирма трубами, що знаходиться під охороною держави як пам'ятка архітектурної спадщини, зараз проходить багатомільярдну реконструкцію.

Каліфорнійська компанія стане найбільшим офісним орендарем у приміщенні колишньої електростанції. У будівлі центральної котельні на шести поверхах розмістяться близько 1,4 тисячі працівників компанії.

Речник Apple назвав це "чудовою можливістю" для компанії. За його словами, це означатиме, що "уся команда зможе працювати і співпрацювати на одній локації, при цьому підтримуючи відновлення району, багатого історією".

Image caption Колишня електростанція на березі Темзи стояла порожньою впродовж десятиліть
Копирайт изображения PA
Image caption Нині у ній тривають багатомільярдні роботи із реконструкції

Колишня вугільна електростанція після закриття у 1975 році впродовж кількох десятиліть стояла порожньою на березі річки Темзи.

Генеральний директор компанії, що займається розвитком району Баттерсі, Роб Тінкнелл заявив, що нова штаб-квартира, без сумніву, допоможе перетворити цю територію в "один з найбільш процвітаючих нових районів Лондона".

Копирайт изображения PA
Image caption Марґарет Тетчер під час візиту на станцію у 1988 році

Мер британської столиці Садік Хан висловив переконання, що рішення компанії Apple - "ще одне свідчення того, що Лондон відкритий для найбільших світових брендів".

Канцлер британського казначейства Філіп Гаммонд навіть назвав рішення каліфорнійської компанії "черговим вотумом довіри економіці Британії".

Працівники Apple переїдуть у Баттерсі з інших лондонських офісів в 2021 році і займуть 40% всіх приміщень електростанції.

Копирайт изображения PA
Image caption На електростанції Баттерсі знімалося багато фільмів і кліпів. Одним з перших будівлю оцінив гурт Pink Floyd, використавши його в оформленні альбому "Animals". У 2011 році, через 35 років після виходу альбому, знаменита картинка з літаючою над нею свинею була відтворена