Кадиров попросив не ображати Ємельяненка

Кадиров заступився за Ємельяненка, який критикував "дитячі бої" Копирайт изображения AFP

Лідер Чечні Рамзан Кадиров закликав свої прибічників не публікувати у соцмережах образи на адресу голови російського Союзу змішаних бойових єдиноборств Федора Ємельяненка. Той раніше розкритикував організацію в Чечні дитячих боїв.

У своєму Instagram пан Кадиров написав, що "не можна нагнітати пристрасті, зачіпати честь людини".

Він закликав прибічників "бути терпимішими одне до одного" і "не переходити на особистості при обговоренні питань, що мають суспільне значення".

"Я впевнений, що Федір Володимирович усвідомив помилку", - додав Рамзан Кадиров.

Цього тижня у Чечні пройшли змагання зі змішаних єдиноборств, у яких брали участь діти, у тому числі сини керівника Чечні Рамзана Кадирова – десятирічний Ахмад, дев’ятирічний Зелімхан та восьмилітній Адам.

Сам Кадиров був присутній на змаганнях. За боями він спостерігав зі спеціальної ложі, в якій також перебував голова мотоклубу "Нічні вовки" Олександр Залдостанов.

Організатори змагань наполягають, що виступи дітей були показовими і не можуть вважатися повноцінними боями.

При цьому президент Союзу ММА Росії Федір Ємельяненко в Instagram написав, що поєдинки за участі дітей були заявлені як показові, але фактично глядачі побачили реальні бої.

"Поєдинки проводилися за правилами, які існують для дорослих спортсменів-професіоналів, що не підходить для дітей", - заявив Ємельяненко, зазначивши, що дітям до 12 років взагалі не дозволено виступати за правилами ММА.

На офіційній сторінці Союзу ММА Росії він написав, що на ринзі "малюки, яким 8 років, лупцювали один одного на очах у радісних дорослих".

Водночас уповноважений із прав дитини в Чечні заявив, що провів перевірку за фактом інциденту і не виявив порушень прав дітей.