Кейт здійснила перший офіційний візит соло

Герцогиня і картина Копирайт изображения PA
Image caption Герцогиня і картина: Кейт перед полотном Яна Вермера

Герцогиня Кембриджська Кейт здійснила свій перший візит за кордон соло, відвідавши Нідерланди.

Вона мала офіційний обід з королем Віллемом-Олександром, королевою Максимою і їхніми трьома дочками в королівській резиденції - Віллі Ейкенгорст - неподалік Гааги.

Після цього 34-річна Кейт відвідала музей Мауріцгейс, де зупинилася перед картиною Яна Вермеєра "Дівчина з перлинною сережкою", показавши власну ідентичну прикрасу.

Герцогиня подивилася 22 картини, виставлені в Мауріцгейсі на правах оренди із британської Королівської колекції.

Прибуття Кейт вітали натовпи людей, які вишикувалися вздовж вулиць. Герцогиня зупинилася, щоб порозмовляти з дітьми, які тримали голландські і британські прапорці.

Перед музеєм також виставили три традиційні британські телефонні будки.

Копирайт изображения PA
Image caption Кейт поспілкувалася з дітьми перед музеєм, але всі дивилися на її сережки

Однак увагу фотографів привернув момент, коли Кейт, на якій були позичені в королеви прикраси, зупинилася перед картиною Вермеєра.

Директор музею Емілі Горденкер сказала, що герцогиня в розмові не привернула увагу до власних сережок, а лише запитала, чи картина стала приваблювати більше відвідувачів після виходу на екрани однойменного фільмі.

Королівський візит припав на наступний день після приїзду до Нідерландів прем'єра Великої Британії Терези Мей, яка обговорювала "брекзит" зі своїм голландським колегою Марком Рютте.

Чоловік Кейт герцог Кембриджський свій перший візит соло за кордон здійснив у 2007 році, коли від імені королеви відвідав Нову Зеландію.

Новини на цю ж тему