Роулінг: за книгою про фантастичних звірів знімуть п'ять фільмів

джоан роулінг Копирайт изображения PA
Image caption Книгу "Фантастичні тварини і де їх шукати" Роулінг видала в 2001 році - між четвертою та п'ятою частинами саги про Гаррі Поттера

Британська письменниця Джоан Роулінг повідомила, що за її книгою "Фантастичні звірі і де їх шукати" знімуть п'ять фільмів. Прем'єра першої стрічки відбудеться в листопаді.

Спін-оф саги про Гаррі Поттера став дебютом для Роулінг в ролі сценариста. "Ми завжди знали, що одним фільмом все не обмежиться, і зупинилися на трилогії. Але я детально розробила сюжет і тепер впевнена, що загалом буде п'ять фільмів", - сказала пані Роулінг на зустрічі з читачами в Лондоні.

У своєму Twitter письменниця повідомила, що зараз закінчує роботу над сценарієм другого фільму.

Режисером фільму "Фантастичні тварини і де вони мешкають" став Девід Йєйтс. Він знімав і стрічки про Гаррі Поттера. Він ймовірно буде режисером і другого фільму нової серії.

Головний герой фільму - магічний зоолог Ньют Саламандер займається класифікацією фантастичних звірів та істот. Події розгортаються за 65 років до початку саги про Гаррі Поттера.

Книгу "Фантастичні тварини і де їх шукати" Роулінг видала в 2001 році - між четвертою та п'ятою частинами Гаррі Поттера. Вона присвячена історії магічної зоології.

У романах про Гаррі Поттера книга "Фантастичні тварини і де їх шукати" представлена як підручник, за яким головний герой вчиться доглядати за магічними істотами.

Новини на цю ж тему