Гарвардських футболістів дискваліфікували за непристойні коментарі

Копирайт изображения Getty

Гарвардський університет відсторонив чоловічу футбольну команду від участі у студентських змаганнях через коментарі сексуального характеру про учасниць жіночої команди.

Докази знайшов студент, який випускає газету Гарвардського університету. Це були рейтинги привабливості дівчат-гравців, які супроводжувалися відвертими коментарями.

Президент університету Дрю Фауст назвала поведінку "неприпустимою".

Чоловіча команда зараз займає перше місце в "Лізі плюща", але буде змушена пропустити ігри в цьому сезоні.

Згідно з розслідуванням газети, документ може бути частиною щорічної традиції команди: футболістки отримували від своїх колег-юнаків оцінку своєї зовнішності за шкалою від 1 до 10. Вони також припускали, яку сексуальну позицію обрали б дівчата.

Газета Harvard Crimson повідомляє, що документи з "рейтингами" з 2012 року були доступні всім через Google Group попередньої футбольної команди.

Пані Фауст зазначила, що така поведінка гравців продовжилась і цього сезону. Вона написала, що "засмутилась, коли побачила, чем займалися хлопці в 2012 році".

Копирайт изображения Getty

"Рішення пропустити [футбольний] сезон - серйозне і послідовне, така поведінка команди неприйнятна, тому що суперечить духу взаємної поваги Гарварду, який є найважливішою цінністю спільноти", - заявила президент Дрю Фауст.

Втім, коли учасниці жіночої команди побачили "рейтинги", вони не стали приховувати розчарування. "Нам кажуть, що ми повинні бути сильними і пишатися своїми здібностями, але при цьому так часто бачать в нас тільки фізичну оболонку", - кажуть дівчата.

Головний тренер з легкої атлетики Роберт Скеліз повідомив, його "це дуже розчаровує і непокоїть".

"Кожного разу, коли член нашої громади зневажливо говорить такі речі про інших людей, ми завдаємо шкоди нашому середовищу, яке ми яке маємо в Гарварді."

Чоловічий футбольний тренер Пітер Лерер написав що його команда "була розчарована тим, що сезон закінчився таким чином, але вони поважають рішення адміністрації".