Кларксон не втрачає надії повернутися на BBC

Кларксон Копирайт изображения PA
Image caption Джеремі Кларксон до 2015 року був одним з найпопулярніших ведучих ВВС

Колишній ведучий популярного британського шоу BBC Top Gear Джеремі Кларксон, новий телепроект якого стартує у листопаді, заявив, що все ж сподівається знову з'явитися на BBC.

Джеремі Кларксон залишив BBC після сутички на знімальному майданчику, коли він вдарив продюсера Top Gear.

Пізніше Джеремі Кларксон пояснив, що в день бійки сильно нервував, бо боявся, що міг бути хворий на рак.

"Мене не виганяли з ВВС, вони просто не продовжили мій контракт у Top Gear", - розповів пан Кларксон Radio Times.

Він також описав різницю між ВВС і телеканалом Amazon, де виходитиме його нова програма The Grand Tour.

Копирайт изображения PA
Image caption У своєму новому шоу Grand Tour Джеремі Кларксон знову працюватиме з Джеймсом Меєм і Річардом Хеммондов, з якими він вів Top Gear

"Головна відмінність в тому, що коли ми закінчили шоу The Grand Tour на Amazon, вони мені подзвонили і заявили, що вийшло блискуче, їм дуже подобається. На ВВС ви такого ніколи не почуєте", - поскаржився Джеремі Кларксон.

Щоправда, в іншому інтерв'ю Джеремі Кларксон похвалив ВВС за її ставлення до талановитих людей і відзначив, що всі його знання про телебачення були отримані саме там.

Водночас Джеремі Кларксон розкритикував законодавчі норми, за якими ВВС має звітувати про тих своїх працівників, які заробляють більше 150 тис. фунтів: "Ніхто не розповідає про свої зарплати. Цього просто не роблять".

Програма The Grand Tour, над якою разом із Джеремі Кларксоном працювали і його колишні колеги по Top Gear Джеймс Мей, Річард Геммонд і продюсер Енді Вілман, вийде в ефір на онлайн-каналі Amazon Prime 18 листопада.

Новини на цю ж тему