У Misanthropic Division заперечують арешти активістів у Донецьку

Копирайт изображения Getty

Затримані в Донецьку за підозрою у вбивстві російського найманця Арсена Павлова, відомого як Моторола, не мають стосунку до угруповання Misanthropic Division.

Про це йдеться на сторінці групи у мережі "Вконтакте", а також на сторінці ймовірного керівника руху з псевдо People Hater.

"Затримані терористами люди до нас не мають стосунку. Це просто показова зачистка, яка має на меті залякати населення окупованих територій. Логічним завершенням фарсу будуть надані під тортурами свідчення та судилище-страта у кращих традиціях Совка", - йдеться у заяві на сторінці групи.

Також на затримання відреагував можливий керівник групи під псевдо People Hater.

"Смішно", - прокоментував він новину про затримання їхніх представників у Донецьку.

Арешт своїх активстів заперечив "Громадському радіо" учасник групи під псевдо "Берлін".

Копирайт изображения AFP
Image caption На похорон Мотороли зібрався натовп людей, повідомляли про примусове зібрання на подію бюджетників

Misanthropic Division є маловідомим офіційно не зареєстрованим угрупованням, деякі представники якого брали участь у марші цивільного корпусу "Азов" 14 жовтня 2016 року.

12 листопада "міністерство державної безпеки" самопроголошеної ДНР заявило про затримання у Донецьку шістьох активістів організації Misanthropic Division.

За інформацією "міністерства", раніше лідери цієї організації "взяли на себе відповідальність за вбивство легендарного командира підрозділу "Спарта" Арсена Павлова", відомого як Моторола.

Раніше в жовтні в мережі з'явилося відео, на якому чотири озброєних чоловіка у масках зізнають у вбивстві Мотороли.

Проте лідер Misanthropic Division назвав це відео фейком.

16 жовтня у Донецьку у ліфті власного будинку вбили одного з ватажків бойовиків "ДНР", росіянина Арсена Павлова, який мав позивний "Моторола".

Новини на цю ж тему