"Найсумнішого ведмедя" забрали із китайського торгового центру

Піцца Копирайт изображения Getty
Image caption Адміністрація пообіцяла повернути Піццу після оновлення його вольєра

"Найсумнішого білого ведмедя у світі" забрали із торгового центру у Китаї і перевезли назад до аквапарку, де він народився.

Цей крок тимчасовий, але у Grandview Aquarium в Гуанчжоу сказали, що повернуть тварину на кличку Піцца лише після оновлення його вольєра.

На сторінках торгового центру у китайських соцмережах з'явилося повідомлення про те, що вони "чекатимуть на повернення Піцци".

Майже мільйон людей підписалися під петицією із закликом закрити акваріум, у якому утримували ведмедя.

Представник організації Humane Society International Пітер Лі, який спеціалізується на китайській політиці, зазначив, що тварина, яка жила у маленькому закритому приміщенні всередині торгового центру, нарешті зможе "відчути промені сонця на своїй шерсті, вдихнути свіже повітря і побачити небо над собою".

Копирайт изображения Getty
Image caption Захисники тварин зраділи, що ведмідь нарешті зможе "відчути промені сонця на своїй шерсті"

"Але ми благаємо торговий центр, аби так було постійно. Жодне оновлення ніколи не зможе зробити торговий комплекс місцем, придатним для життя цієї тварини, і відправити його назад буде жорстоко і безсердечно", - заявив він.

"Найсумнішим ведмедем у світі" Піццу охрестили журналісти.

Перед тим захисники тварин оприлюднили відео, на якому ведмідь ходив по невеликому скляному приміщенні у торговому центрі в місті Гуанчжоу.

Тварина періодично смикала головою і швидко ходила туди-сюди. Експерти сказали, що це ознаки нервового збудження.

Торговий центр спершу відмовлявся віддати ведмедя і заявляв, що не порушує китайських законів. Окрім білого ведмедя, у ньому живуть білухи, моржі, вовки і песці.

Країна має дуже нерозвинене законодавство, яке стосується добробуту тварин.

Новини на цю ж тему