Президента Венесуели критикують за сальсу

Мадуро танцює Копирайт изображения REUTERS
Image caption Сальса президента обурила венесуельців

Президент Венесуели Ніколас Мадуро зазнав нищівної критики за те, що виступив у ролі ведучого радіошоу під назвою "Час сальси" (La Hora de la Salsa).

Багато венесуельців визнали недоречними танці президента в ефірі, в той час як економіка країни перебуває в жалюгідному стані.

Під час денного шоу, деякі випуски якого показують і на телебаченні, 53-річний Мадуро танцює зі своєю дружиною, розповідає про історію сальси, а також приймає дзвінки і коментує політичні події.

В ході програми Мадуро не тільки розповідає про сальсу, а й критикує своїх супротивників.

"Це як оркестр на "Титаніку", - написав один із користувачів під час онлайн-трансляції випуску в мережі Facebook (відео, за даними Guardian, подивилися близько ста людей).

Копирайт изображения AP
Image caption Ніколас Мадуро вважає економічні проблеми результатом змови

"Програма Мадуро схожа на знущання, - цитує агентство Reuters лідера опозиції Венесуели Енріке Капрілеса. - Він міг би трохи більше поважати венесуельський народ. Він не естрадний артист".

Президентський термін Ніколаса Мадуро, колишнього водія автобуса і профспілкового лідера, закінчується у 2019 році.

Венесуела переживає глибоку економічну кризу через падіння цін на нафту.

Інфляція в країні обчислюється сотнями відсотків, регулярно відключають воду і світло, не вистачає продуктів харчування і ліків.

Правозахисна організація Human Rights Watch раніше звинуватила владу Венесуели в ігноруванні гуманітарної кризи.

Активісти вважають, що уряд країни вживає недостатньо заходів для того, щоб вирішити проблему гострої нестачі харчів та медикаментів.

За версією ж уряду Мадуро, проблеми з продовольством - результат економічної війни, яку проти народу Венесуели розв'язали окремі політики і цілі організації.

Новини на цю ж тему