Сідней: у зоопарку народилися дитинчата єхидни

Фото 1 Копирайт изображения TARONGA CONSERVATION SOCIETY AUSTRALIA
Image caption Малюкам іще не дали імен

Сіднейський зоопарк Таронга святкує народження перших за останні 30 років дитинчат єхидни.

Три малюки вилупилися з яєць ще в серпні, та доглядачі зоопарку хотіли, аби ті трохи підросли, перш ніж показувати їх відвідувачам та пресі.

"Загальновідомо, що людям украй важко доглядати за єхидновими, але доглядачі раді прогресу маленького тріо", - кажуть у зоопарку.

Копирайт изображения TARONGA CONSERVATION SOCIETY AUSTRALIA
Image caption Тріо народилося від трьох різних матерів

Малюки відкрили вже свої оченята і почали відрощувати голки, характерні для їхнього виду у дорослому віці. Найменший із дитинчат єхидни важить усього 250 грамів.

Трійнятам іще не дали імен. Проте доглядачі очікують, що малюки до кінця року здебільшого перебуватимуть у своїх нірках і спатимуть.

Копирайт изображения TARONGA CONSERVATION SOCIETY AUSTRALIA
Image caption Єхидн дуже важко вирощувати у неволі

Єхидни - один із двох видів ссавців у Австралії, які відкладають яйця (інший - це качкодзьоби). Дитинчата вилуплюються з них на 10-й день. Потім до двох місяців їх ще доношують мами у зовнішній сумці. Опісля матері залишають їх у норах і повертаються щокілька днів, аби погодувати малят.

"Величезна кількість таємниць оточує цих малих істот. Єхидни доволі невловимі у дикій природі, тож важко вивчати їхню природну поведінку розмноження", - кажуть доглядачі сіднейського зоопарку.

Новини на цю ж тему