#НеПроґавте: нові платіжки і скандал довкола Мішель Обами

Фото 1 Копирайт изображения UNIAN
Image caption Хатія Деканоїдзе (зліва) цього тижня оголосила про відставку із посади голови Нацполіції

Із вихідних на Україну насунувся холодний сезон - і сезон розмов про тарифи на опалення. Нові платіжки прийшли вже багатьом і когось вельми здивували неочікувано високими нарахуваннями. Якщо й ви гадаєте, чи не додалося у вашій платіжці кілька зайвих нулів - читайте: Що робити з новими платіжками за тепло?

Цього тижня ми також писали про акцію протесту "ошуканих вкладників" під НБУ. Та чи справді всі пікетувальники вийшли на протест через втрачені вклади?

Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлів

На цьому фінансові новини цього тижня не закінчилися: знову упала гривня. Лише за один четвер українська валюта "просіла" одразу на 33 копійки. Що відбувається із нашими грошима? І скільки коштуватиме долар у найближчі місяці? Читайте:

А в Росії лемент здійнявся довкола міністра економічного розвитку Олексія Улюкаєва - точніше, уже екс-міністра. Російська поліція затримала його нібито на отриманні хабара, цього ж дня російський президент Володимир Путін звільнив його "через втрату довіри". Читайте більше про справи у сусідів:

Та Росія опинилася на шпальтах українських видань не лише через свого міністра.

Цього тижня Міжнародний кримінальний суд у Гаазі визнав, що дії РФ у Криму у 2014 році призвели до збройного конфлікту. У відповідь на цю постанову Росія відмовилася від членства у Гаазькому суді.

Бачили цього тижня супермісяць? Якщо пропустили - дивіться чудові фото і читайте, коли знову можна чекати на цей небесний феномен.

Копирайт изображения AP

Новин науки цього тижня взагалі була ціла плеяда. Ось найсвіжіше з космосу:

Та з нашої рідної планети:

Під кінець тижня в Україні отримали ще одну гарну новину: Комітет Ради ЄС схвалив безвіз України.

І хоч у ЄС поки що не вказують, коли запрацює безвізовий режим із Україною, радимо вам уже почитати наш новий тревел-блог:

Копирайт изображения Sophia Vovk

Не забувайте і про інші наші блоги: