Фірма, яка починає роботу в 9.06 ранку

Копирайт изображения Getty

Є небагато компаній, які наполягають, аби персонал кожного дня починав роботу в такий дивний час, як у Pivotal Software.

Співробітники 20 офісів американської фірми по всьому світу повинні прийти на роботу о 9.06 ранку та вчасно піти з роботи.

Коли настає точний час, звучить дзвінок або вдаряють у гонг, і всі працівники швидко збираються на зустріч, яка триває від п'яти до 10 хвилин.

Потім програмісти фірми сідають за свої комп'ютери, і впродовж дня не відбувається інших нарад чи відволікань.

Засновник і виконавчий директор Роб Мей каже, що такі дії роблять робочий день якомога ефективнішим.

Копирайт изображения Getty
Image caption Роб Meй почав керувати компанією 1989 році

"Я зрозумів, що програмісти, яких не контролюють, прийдуть не раніше 10 години ранку", - говорить він. "І якщо вони належно не поїли, то будуть голодними до 11, а якщо будуть зупинятися для того, аби поїсти, це занадто затягне обід. Це не дуже ефективно."

Тому директор Мей придумав "забезпечити всіх сніданком". За його словами, "це спонукає їх сюди потрапити".

Тому усі співробітники отримують безкоштовний сніданок до початку роботи о 9.06 ранку.

Але чому о 9.06 ранку? "Ми думали, якщо ми поставимо 9 ранку, співробітники протягом дня будуть думати, "на 9 ранку я однаково запізнюсь", зазначає пан Мей.

"І тоді ми думали, "а чому б нам не зробити сніданок о 9.05 ранку? Але це занадто точний час, а програмісти не люблять надмірну оптимізацію. Тому, ми поставили на 9.06 ранку. Це здалося нам весело".

Почати та закінчити вчасно

Наприкінці дня кожен повинен піти з офісу о 6 годині вечора, оскільки співробітники не можуть працювати у вечірній час.

Пан Мей пояснює: "Програміст не працює добре, якщо занадто втомився, тому ми не хочемо, аби вони працювали допізна."

У той час, як підхід до ранкової пунктуальності може здатися занадто ніжним для таких розумників, це одна із найуспішніших компаній про які коли-небудь чули.

Її оцінюють у 2,8 мільярди доларів, його інвестори включають у себе групи Dell Technologies і Microsoft, конгломерат General Electric й автомобільного гіганта Ford.

Співробітники тренують команди програмістів з інших компаній, аби вони програмували краще.

Якщо компанія хоче, щоби її розробники покращували роботу фірми або якість продукту, їх посилають до табору Pivotal Software, який зазвичай триває три місяці.

Гнучка розробка програмного забезпечення

Копирайт изображения Getty

Послуги Pivotal користуються великим попитом. Серед їхніх клієнтів BMW, Mercedes-Benz, Lockheed Martin, NBC, Bloomberg, Orange, eBay, South West Airlines, та Twitter.

Підхід компанії Pivotal базується на тому, що програмісти, які приходять навчатися, працюють у парі зі співробітниками, а потім вони разом пишуть код.

За словами пана Мея, центральне місце в роботі займає викладання "гнучкої розробки програмного забезпечення".

"Ми прагнемо, аби компанії оперативніше реагувати на порушення або мінливі потреби споживачів," - зазначив пан Мей.

Врешті-решт отримав гарні результати

Копирайт изображения iStock

Незважаючи на те що пан Мей виріс у Силіконовій долині в Каліфорнії, у нього пізно з'явився інтерес у цій галузі.

Студентом Університету Каліфорнії в Берклі, він перейшов від вивчення медицини до японської. Одного дня він побачив комп'ютерну програму. "Це ж мова, а мені вони подобаються", - говорить пан Мей. "Я подивився на нього й нічого не зрозумів, але сказав собі, що буду займатися цим решту життя".

Пан Мей заснував компанію в 1989 році, але через деякий час йому довелося відійти від керування. Лише у 2015 році він зміг повернути контроль компанією.

Джон Раймер ІТ-аналітик дослідницької групи Forrester повідомив, що Pivotal був лідером ринку й новатором у тому, що пропонує. Він вважає, що компанія "ефективна в створенні нових навичок, практики й культурних норм".

Заглядаючи наперед, пан Мей каже, що він пишається тим, що керує Pivotal. "Ви відчуваєте відповідальність, це напружена робота".

Новини на цю ж тему