"Динамо" забило шість голів "Бешикташу" у матчі Ліги чемпіонів

Динамо Бешикташ Копирайт изображения Getty Images
Image caption Віталій Буяльський скористався грубими помилками оборони "Бешикташу"

"Динамо" відкрило рахунок на 9-й хвилині, коли Андрій Ярмоленко увірвався до штрафної справа, а Артем Бесєдін ударом впритул замкнув його передачу.

На 30-й хвилині "Бешикташ" залишився у меншості - за фол проти Дерліса Гонсалес червону картку отримав Андреас Бек, а у ворота турецького клубу призначили пенальті, який реалізував Ярмоленко.

На 56-й хвилині відзначився Сергій Сидорчук, на 77-й хвилині - Жуніор Мораес.

"Бешикташ" догравав матч удев'ятьох, тому що згодом вилучили ще Венсана Абубакара.

"Динамо" перемогло 6:0, набрало п'ять очок та фінішувало у групі B четвертим. "Бешикташ" із 7 пунктами залишився третім та отримав місце у Лізі Європи.

Втім "Динамо" втратило шанси на продовження виступів у єврокубках ще до цього матчу.

В паралельній зустрічі цієї групи "Наполі" перемогло на виїзді "Бенфіку" 2:1.

Саме італійці виграли боротьбу у квартеті В і разом з португальцями, які стали другими, пройшли до плей-оф "Ліги чімпіонів".