Пуерториканці масово перефарбовуються в блондинів

Команда бейсболу Копирайт изображения EPA

Дедалі більше пуерторіканців перефарбовуються, аби підтримати свою бейсбольну команду. У магазинах на острові закінчуються запаси фарби для волосся.

Це починалося як жарт серед фан-клубу, який поширився по всій території США перед фіналом World Baseball Classic в четвер у Лос-Анджелесі.

У вівторок Пуерто-Рико побила Нідерланди із рахунком 4-3, тому зустрінеться із США у фіналі.

Копирайт изображения EPA
Image caption Пуерторіканські гравці говорять, що вони об'єднали острів за допомогою кольору волосся

World Baseball Classic проходить кожні чотири роки.

Це дозволяє національним командам включати професійних гравців з основних ліг по всьому світу, в тому числі Major League Baseball в Сполучених Штатах.

"Відтоді, як вони почали вигравати, все це не зупинилося", - каже Мирна Ріос, менеджер салону краси в столиці Пуерто-Рико Сан-Хуані, цитує Associated Press.

У багатьох магазинах вже закінчилася фарба, а надзвичайно популярними серед шанувальників-чоловіків бейсболу в Пуерто-Рико є світлі відтінки.

Дехто одягає перуку, а хтось сміливо фарбує навіть свою бороду.

"Ми змогли об'єднати нашу країну за допомогою світлого волосся", - сказав член команди Пуерто-Ріко Карлос Корреа.

У 2013 році команда Пуерто-Ріко зайняла друге місце в World Baseball Classic, програвши Домініканській Республіці в фіналі.

Під час чемпіонату світу з футболу в 1998 році вся румунська команда пофарбувалася у світлий колір після перемоги над Англією в матчі етапу у вирішальній групі.

Новини на цю ж тему