Базу IAAF зламали російські хакери

Себастьян Коу Копирайт изображения Getty Images

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) заявила про злам з боку російської хакерської групи Fancy Bears, унаслідок чого могла бути змінена інформація про прийом спортсменами медичних препаратів.

Керівництво IAAF повідомили про спробу проникнення до даних, але не відомо, чи вдалося зловмисникам викрасти інформацію.

"Наш основний пріоритет - спортсмени, які надали нам інформацію, яка, на їхню думку, повинна бути захищеною і конфіденційною", - заявив голова IAAF Себастьян Коу.

"Ми приносимо вибачення і зобов'язуємося продовжувати робити все можливе, щоби виправити ситуацію", - додав він.

В асоціації розповіли, що виявили спробу несанкціонованого дистанційного доступу до своєї мережі 21 лютого.

Російська група Fancy Bears вперше зламала базу даних Всесвітньої антидопінгової агенції 13 вересня минулого року і почала оприлюднювати конфіденційні деталі та інформацію щодо вживання атлетами заборонених речовин у разі потреби.

У лютому хакери Fancy Bear, зв'язок яких з російською владою не доведений, "злили" чернетку доповіді, яку готувало Американське антидопінгове агентство USADA щодо лікування спортсменів, пов'язаних із проектом Nike Oregon, газеті Sunday Times.

У документі стверджується, що наставник американських і британських бігунів Альберто Салазар серйозно порушив антидопінгове законодавство.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему