Романчук здобув перше олімпійське срібло для України

романчук

Автор фото, НОК

24-річний український плавець Михайло Романчук фінішував другим у фіналі змагань на дистанції 1500 м вільним стилем і здобув перше срібло України на Олімпіаді в Токіо.

Він фінішував з часом 14.40,66, повідомила пресслужба Національного олімпійського комітету України.

Американцю Роберту Фінке він програв 1,1 секунди.

Це вже друга нагорода рівненського спортсмена. Михайло Романчук раніше здобув бронзу на дистанції 800 м вільним стилем.

У півфіналі на дистанції 800 м йому навіть вдалося встановити олімпійський рекорд з часом 7:41.28. У фіналі встановлений рекорд ніхто не зміг перевершити, але й український спортсмен фінішував на секунду пізніше.

Загалом в України вже шість медалей - одна срібна і п'ять бронзових.

"Є дві медалі - задоволений цим результатом. Вперше за три роки вдалося обігнати німця, але з'явився новий швидший суперник", - розповів після фінішу Романчук та висловив сподівання, що вже на наступних Іграх зуміє зібрати повний комплект олімпійських нагород.

За його словами, змагання видалися дуже складними - незвичний режим, до якого організм ще не звик.

Романчук займається плаванням з 6 років з тренером Петром Нагорним.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!