Відвідини Олімпійського парку у Лондоні

Я відвідав у складі групи журналістів Олімпійський парк у східному Лондоні, що у дільниці Стратфорд і мав нагоду на власні очі переконатися, у якому стані перебуває більшість об'єктів, що зводяться у цій частині британської столиці до Олімпійських ігор 2012 року.

Image caption Олімпійська панорама Лондона

Цікаво, що те, що відкрилося погляду вже на під'їзді до Олімпійського парку, який є просто величезним будівельним майданчиком не могло не вразити. Велетенські будівельні крани, вже доволі виокремлені і чітко помітні обриси величезних олімпійських об'єктів, поміж яких владно постає вже цілком зведена чаша головної арени Олімпійських ігор 2012 року - Олімпійського стадіону. Тут навіть не варто напружувати уяву, аби виобразити собі, що саме тут буде. Олімпійський стадіон зі своєю модерновою круглою структурою вже звівся на всі свої 53 метри, що до речі на три метри вище від однієї з найвідоміших пам'яток Лондона - колони Нельсона, що стоїть на Трафальґарському майдані, відомому ще поміж української громади Лондона як "Трафальґарка".

Якщо говорити про цю частину Лондона, варто відзначити, що до зведення Олімпійського парку тут мало що приваблювало. Доволі сірі квартали складів, не так аж надто привабливі будинки і все це на тлі досить таки похмурого індустріального пейзажу. І от із затвердженням плану олімпійського розвитку у липні 2007 року Аґенція лондонського розвитку передала колишній пустир та сміттєзвалище під Олімпійський об'єкт і вже влітку 2008 року розпочалося будівництво Олімпійського стадіону.

Image caption Олімпійський стадіон у Лондоні

Тут можна провести паралелі з Україною, яка разом з Польщею прийматиме Чемпіонат Європи з футболу 2012 року буквально десь за півтора місяці до відкриття Олімпійських ігор у Лондоні. Таким чином на тлі тієї паніки, яка час від часу охоплює то Україну, то Польщу варто сказати, що за ці два з половиною роки і у Лондоні ще власне нічого не зведено, а йдуть будівельні роботи. Так само як і в Україні та Польщі. Єдине, що на відміну від футболу, який зазвичай обходиться одним стадіоном в одному місті, Олімпійські ігри здебільшого відбуваються в одному місті з багатьма стадіонами. Відтак маштаби забудови дещо різняться.

Якщо окинути оком те, що постає нині на місці основного олімпійського об'єкту британської столиці, одразу ж кидаються у вічі три основні структури, які вже, як зазначалося, набули якихось більш-менш вагомих обрисів. На першому плані і у центрі уваги перебуває вже цілком оформлене кільце чаші Олімпійського стадіону. На разі ведуться роботи зі встановлення даху і освітлення. Далі увагу привертає абсолютно чудернацька структура палацу водних видів спорту. Це така собі сталева хвиля, що накриває олімпійський басейн та решту пов'язаних з водними видами спорту приміщень. Цей палац вміщуватиме 17 тисяч глядачів, що стане найбільшою подібною структурою у Великій Британії. Також із загальної панорами Олімпійського парку, принаймні у тій формі як це виглядає нині, цілком окремо постає Велодром, який і зовні нагадує велетенське колесо, що його трохи зігнули і поклали набік.

Варто сказати про те, що також вирізняє будмайданчик Олімпійського парку - це Олімпійське селище, яке розташовано дещо обабіч на підходах до цілого об'єкту. До речі десятиповерхові будівлі селища після завершення Олімпійських ігор буде перелаштовано на одно-та чотирикімнатні квартири і згодом або розпродано, або ж розподілено у плані житлового проекту. Мета цього полягає у тому, аби не призвести до створення ще одного анклаву багатіїв у перевтіленому Олімпійському парку з його вигодами та зручним транспортним зв'язком, бо ясна річ, що люди з грішми радо б відгукнулися на пропозицію отримати у власність житло при одному з новітніх пунктів громадського інтересу британської столиці.

Image caption Олімпійське селище

Ба більше, з південно-східного боку Олімпійський парк має власну станцію супер-швидкісного залізничного сполучення. І сполучення це не лише з північно-лондонським вокзалом Кінґз Кросс до якого до речі потяг йтиме лише 7 хвилин, що за лондонськими мірками - є просто реактивно, а й з Північним вокзалом французької столиці - Ґар дю Нор, а також з брюссельським вокзалом Ґар дю Міді. Звісно, що йдеться про міжнародний залізничний експрес Євростар, що привозитиме відвідувачів з континенту тунелем під протокою Ла Манш. Отож і міжнародний транспортний аспект, як на мене, більш ніж враховано!

Про Олімпійський парк Лондона ще варто сказати, що попри цілий зовнішній хаос масованої забудови досить рельєфно прозирає природна краса цієї місцини. Незважаючи на той факт, що на цьому місці впродовж років було звалище і природньо ця частина Лондона не мала жодних принад для відвідування, виявилося, що саме тут протікає кілька невеликих річок, які з певних причин не було видно навіть тим, хто мешкав поруч. На додаток, нині вже цілком помітно як забудовники розробляють ландшафт, висаджуючи дерева і закріплюючи річища. Відтак цілком природньо, що ландшафт Олімпійського парку розробляються з такою саме ретельністю як і ті олімпійські об'єкти, що зводяться на його терені.

Справді, відвідавши Олімпійський парк, я отримав повне враження від маштабів того, що там відбувається і ба більше - здобув майже цілковиту уяву того, як все виглядатиме. Отож залишилося зачекати якісь два з половиною роки!