Чемпіон Володимир Кличко захистив титул

Володимир Кличко святкує перемогу
Image caption Володимир Кличко святкує перемогу

Володимир Кличко відстояв титули чемпіона світу з боксу в суперваговій категорії за версіями IBF/IBO/WBO.

Кличко переміг американця Едді Чемберса на останніх секундах останнього дванадцятого раунду, відправивши його у, так званий, глибокий нокаут. Після падіння на ринг американський боксер не міг прийти до тями більше хвилини.

Це був 48-й переможний нокаут 33-річного Кличка у 57 боях і, кореспонденти кажуть, що віг домінував у бою проти Чемберса, який переважно захищався.

Володимир Кличко в інтерв’ю журналістам сказав, що “дуже радий, що вдалося виграти бій нокаутом, інакше поєдинок вийшов би нудним”.

Володимир Кличко назвав свого суперника “екстраординарним боксером”.

“Треба віддати йому належне, він дуже швидкий. У нього немає сильного удару, але він міг перебоксувати мене, якби я втомився. Але цього не сталося”, - сказав Кличко.

27-річний Едді Чемберс, якого називають «Швидкий Едді» і, який програв лише один раз у попередніх 36 поєдинках, нижчий і легший за Кличка.

Він назвав перемогу Кличка заслуженою.

Американець сказав, що не пам’ятає останнього удару суперника, через який він опинився в нокауті.

Після перемоги над Едді Чемберсом Володимир Кличко має зустрітися із росіянином Олександром Повєткіним, який є обов’язковим претендентом на на титул чемпіона світу за версією IBF у суперваговій категорії.

Припускають, бо бій між Володимиром Кличком та Олександром Повєткіним може відбутися восени.