Хей каже, що ''покінчив з Кличками''

Володимир Кличко і Дейвід Хей
Image caption Володимир Кличко не хоче битися, кажеі Дейвід Хей

Чемпіон світу з боксу за версією WBA Дейвід Хей заявив, що "покінчив із Кличками", і назвав Володимира "боягузом" за те, що той вирішив битися з Дереком Чісорою перед довгоочікуваним двобоєм Кличко-Хей, який би дозволив важковаговикові стати володарем усіх ключових поясів.

Володимир Кличко, володар чемпіонських титулів за версіями IBF, WBO і ІВО, веде затяжні переговори з Дейвідом Хеєм, який планував піти з боксу в 2011 році.

Але в середу було оголошено, що Кличко виконає спершу обіцянку провести бій з іншим британським боксером Чісорою, поєдинок з яким мав відбутися минулого місяця, але був скасований через травму українського чемпіона. Бій Кличко-Чісора заплановано на 30 квітня.

Відтак Володимир Кличко в цьому році потенційно може провести двобої з двома британськими боксерами.

Однак Дейвід Хей вважає, що Кличко навряд чи буде з ним битися 2 липня, як було оголошено. 30-річний британець каже, що Кличко не вийде на ринг ані з ним, ані з кимось іншим - усього через 9 тижнів після бою з Чісорою.

Він додав: "Кличко твердить, що буде битися і зі мною, і з Чісорою, але це нісенітниці. Як ми можемо вірити, що боєць, який змагався лише один раз за цілий 2009 рік і двічі в 2010-му, боксуватиме двічі впродовж дев'яти тижнів? Поєдинок зі мною - найважливіший, найзначиміший і найнебезпечніший бій за всю кар'єру Володимира, а не якась другорядна розминка. Володимир не буде ні з ким битися через 9 тижнів після Чісори, а понадто - зі мною".

Британський боксер також сказав, що його команда йшла на всілякі поступки Кличкові, аби забезпечити поєдинок, але український важковаговик, за словами Хея, затягував переговори щораз то новими вимогами, немовби намагаючись уникнути вирішального поєдинку.

Новини на цю ж тему