Лондон-2012 відкрив продаж квитків

Відкрито відлік часу до Олімпіади в Лондоні Копирайт изображения PA
Image caption Відрахунок часу до початку Олімпіади-2012 почався в Лондоні в понеділок

За 500 днів до початку Олімпіади 2012 у Лондоні відкрито продаж квитків на олімпійські змагання. Організатори кажуть, що протягом шести тижнів буде продано понад 6,5 мільйонів квитків за цінами від 20 до 2012 фунтів стерлінгів.

Квитки на Олімпіаду можна придбати із сайту Лондонської Олімпіади.

У понеділок на Трафальгарській площі в Лондоні було презентовано велетенський годинник, який почав відлік часу до Олімпійських ігор 2012.

Голова організаційного комітету Олімпіади лорд Себастьян Коу сказав, що ціни на змагання передбачають різні фінансові можливості і є доступними.

Організатори висловили впевненість у тому, що сайт витримає наплив бажаючих придбати олімпійські квитки.

Продаж квитків триватиме 42 дні, а всі заявки, подані між 15 березня і 26 квітня, розглядатимуться як цілковито рівноправні.

Письмову заявку на олімпійські квитки можна подати, заповнивши відповідну форму у відділеннях банку Lloyds в Англії, банку Bank of Scotland у Шотландії чи в бібліотеках у Північній Ірландії до 25 квітня.

Організатори сподіваються отримати внаслідок продажу квитків на Олімпіаду півмільярда фунтів стерлінгів.

Водночас організації захисту прав споживачів скритикували електронний продаж квитків на олімпійські змагання за те, що до оплати приймається лише один тип картки - Visa. Представники оргкомітету кажуть, що таким чином визнають спонсорство Олімпіади компанією Visa, але критики називають цю практику дискримінаційною.

Новини на цю ж тему