Пригоди англійського фана: 1 липня. Ґлинн повернувся на фінал

Сюрприз для Ґланна - його знайома з готелю, де він зупинявся, зустрічала когось іншого в Борисполі і натрапила на нашого спільного знайомого!
Image caption Сюрприз для Ґланна - його знайома з готелю, де він зупинявся, зустрічала когось іншого в Борисполі і натрапила на нашого спільного знайомого!

Ґлинн Дейвіс - вболівальник англійської збірної, який відвідує майже всі матчі команди, приїхав до України. Він погодився розповідати ВВС Україна свої враження про країну, яка разом з Польщею приймає Чемпіонат Європи 2012 року.

"Рівно за день до фіналу Євро-2012 я повертаюсь із Лондона в Україну. За увесь Чемпіонат Європи я встиг політати дев'ять разів та двічі поїхати на потязі. Загалом я подолав дистанцію у 10 тисяч кілометрів".

"З Лондона в Київ цього разу я летів через Амстердам. В амстердамському аеропорту я швиденько випив пива у барі, поки чекав на рейс "Амстердам – Київ". Я згадав, що саме тут я пив пиво у 2010 році, коли повертався з Чемпіонату світу у ПАР. Того дня там було значно більше англійських вболівальників".

"В самому літаку майже всі пасажирі були чоловіки, віком за 40, які спали та хропіли всю дорогу. На літаку практично не було італійців. Кілька іспанців, а також доволі багато німців. Мені, як англійцеві, приємно, що німці не дійшли до фіналу, адже дуже часто саме через них ми вилітали із багатьох турнірів".

"Я не міг дочекатись, коли знову приїду в Україну, адже я тут не був вже п'ять днів. Не можу теж дочекатись, коли знову вип'ю дешевого пива, ще, можливо, трохи й горілки. Від усього серця я бажав бачити у фіналі збірну Англії, але тепер буду сподіватись просто подивитись гарний футбол. І ще я радий, що не треба одягати костюм Супермена, в якому було дуже жарко ходити на матчі".

"Цього разу відчуття після перельоту зовсім інше. Минулого разу, 10 червня я подорожував зі своїми сімома друзями, і ми не знали, чого чекати від збірної Англії та загалом України. Цього разу я летів один, а Англія вже вилетіла з турніру. Паспортний контроль я пройшов дуже швидко – 5 хвилин, - значно швидше, ніж в Англії. В аеропорту Бориспіль мене чекав величезний сюрприз – Вероніка, працівниця готелю, де ми зупинялись минулого разу у Києві, і допомагала нам купувати квитки на потяг. Вона зустрічала когось із гостей готелю. Це неймовірно: я знаю лише 2-3 українців, і з однією з них випадково зустрічаюсь в аеропорту!".

"Залишається лише побажати успіху італійцям та іспанцям!".

"І ще одна гарна новина. Я прилетів в Україну і отримав смс-повідомлення, що прийшли мої квитки на Олімпіаду в Лондоні. Я живу у Лондоні, і тому принаймні мені не потрібно нікуди далеко їхати.

"До речі, якщо у вас є якісь фотографії, які ви знімали із англійськими фанами у костюмах Супермена та Фреда Флінстоуна, надсилайте їх на персональну електронну пошту SupermanFlintstone@Hotmail.com. Ми залюбки хотіли б на них поглянути".

Рубрику веде Андрій Кравець.