Тренер "Баварії": ми були надзвичайними у грі з "Барселоною"

Юпп Гайнкес

Тренер мюнхенської "Баварії" Юпп Гайнкес заявив, що не був здивований перемогою його команди над іспанською "Барселоною" з рахунком 4:0 в Лізі чемпіонів.

"Ми грали у надзвичайний футбол увесь сезон", - сказав він.

"Чотири голи не стали для мене дуже великим сюрпризом. Ми грали на високому рівні весь сезон", - додав Гайнкес.

67-річний Юпп Гайнкес, якого в кінці сезону замінить на посаді колишній тренер Барселони Хосеп Гвардіола, заявляв перед грою, що не збирається звертатися за порадою щодо "Барселони" до свого наступника.

"Баварія" продемонструвала беззаперечне домінування на полі, здобувши заслужену перемогу завдяки двом голам Томаса Мюллера, до яких додалися голи Маріо Гомеса і Ар'єна Роббена.

"Слід було проаналізувати іншу команду, і я це зробив, - каже Гайнкес. - Як вони грають, який їхній стиль, куди вони рухаються, - ви повинні щось мати, аби протиставити їм, і я зробив це".

"Я провів презентацію у PowerPoint, аби показати різні способи, як рухається і працює "Барселона". Моя команда тактично була дуже дисциплінованою", - додає тренер.

"Барселона була дуже сильною, і, як і раніше, це - одна з найкращих команд у світі. Ніхто не може заперечувати це", - зазначив Юпп Гайнкес.

Востаннє "Баварія" вигравала Лігу чемпіонів 2001 року. її нинішня перемога над "Барселоною" вивела команду до фаворитів перед фіналом, який відбудеться у травні.

Новини на цю ж тему