Девід Бекхем завершує кар'єру футболіста

Бекхем
Image caption Девід Бекхем є єдиним англійським футболістом, який став чемпіоном чотирьох країн

Колишній капітан збірної Англії з футболу Девід Бекхем оголосив, що завершить кар’єру гравця після закінчення сезону 2012/2013.

Останнім клубом легенди англійського футболу, чиї найбільші успіхи були пов’язані з "Манчестер Юнайтед", став паризький ПСЖ, який вже гарантував собі титул цьогорічного чемпіона Франції.

Таким чином, Бекхем став єдиним англійським гравцем, який перемагав у першостях чотирьох країн світу – Англії (з "Манчестер Юнайтед"), Іспанії (з мадридським "Реалом"), США (з лос-анжелеським "Гелексі") та Франції.

Крім того, Бекхем двічі ставав бронзовим призером чемпіонату Італії, виступаючи за "Мілан".

За свою двадцятирічну кар’єру гравця Бекхем 115 разів виходив на поле у футболці збірної Англії.

"Я вдячний ПСЖ за надану мені можливість продовжити грати, але я відчуваю, що зараз правильний час для закінчення кар'єри на найвищому рівні", – сказав він.

Нинішньому клубові Бекхема залишилося провести два матчі у регулярній першості Франції, тому, вірогідно, останнім матчем 38-річного футболіста стане поєдинок проти "Лор’яна", який відбудеться 26 травня.

Свого часу Бекхема називали одним з найбільш високооплачуваних гравців світу. У той же час, всю зарплату за виступи у ПСЖ він перераховував на благодійність.

"Якби мені сказали, коли я був молодим хлопцем, що я виграватиму трофеї з клубом мого дитинства, "Манчестер Юнайтед", стану капітаном збірної Англії, зіграю понад сто матчів за свою країну і гратиму за найбільші клуби світу, я б сказав, що це фантазії. Але мені пощастило здійснити ці мрії", – заявив Бекхем.

Заява про закінчення Бекхемом кар’єри з’явилася невдовзі після оголошення про відхід від тренерської діяльності багаторічного тренера "Манчестер Юнайтед" Алекса Фергюсона.

На відміну від свого колишнього тренера, який залишається працювати у клубній структурі "червоних дияволів", Бекхем не розкрив своїх планів на майбутнє.

"Ніщо й ніколи не замінить гру, яку я люблю. Однак я відчуваю, що починаю нову пригоду, і я щиро радий тому, що чекає мене попереду", - сказав Бекхем.

Новини на цю ж тему