На матчі Україна-Польща будуть глядачі

Image caption Матч Україна-Польща побачать не тільки в телевізорі

Матч футбольних збірних України та Польщі у Харкові 11 жовтня відбудеться при повних трибунах.

ФІФА призупинила своє рішення про дискваліфікацію після того, як отримала від України апеляцію.

Про це повідомили на офіційному сайті Міжнародної федерації футболу.

У повідомлені зазначено, що таке рішення ухвалили з огляду на те, що свій наступний матч збірна України має провести 11 жовтня, і до того часу Апеляційний комітет ФІФА не встигне розглянути звернення.

Аналогічне рішення ухвалили і щодо Федерації футболу Перу.

"Санкції, застосовані Дисциплінарним комітетом ФІФА, призупинено, і тільки по тому, як Дисциплінарний комітет матиме змогу ухвалити рішення щодо апеляцій, ФІФА повідомить подальшу інформація щодо цих двох справ", - йдеться у повідомленні.

Спасибі Януковичу?

До подачі апеляції у ФІФА окрім президента ФФУ Анатолія Коньокова долучився також віце-президент Григорій Суркіс, який довгий час очолював українську федерацію.

Виступаючи у четвер у Києві перед журналістами він сказав, що до цього процесу також долучився президент Віктор Янукович.

"Ми всі повинні подякувати ФІФА, що в цій патовій ситуації для нашого футболу світова організація прийняла таке рішення. Вдячний президентові України. Ми звернулися до нього, реакція пішла миттєво", - заявив Суркіс.

27 вересня дисциплінарний комітет ФІФА ухвалив рішення провести матч відбіркового турніру Чемпіонату світу з футболу між збірними України та Польщі 11 жовтня у Харкові при порожніх трибунах.

Міжнародна федерація футболу також заборонила національній збірній України грати на "Арені Львів" протягом усього періоду проведення кваліфікаційного відбору на ЧС-2018 у Росії на підставі рапортів арбітра та інспектора матчу Україна-Сан-Марино, який відбувся 6 вересня у Львові.

Українських вболівальників звинуватили у вигукуванні расистських гасел.

Новини на цю ж тему