Ліга Європи: українці здобувають одне очко на трьох

Блохін
Image caption Олег Блохін пообіцяв "розібратись", чому його команді знову не вдалося перемогти слабшого суперника

Два українські клуби, які у четвер проводили матчі групового турніру Ліги Європи, програли, а ще один – зіграв унічию.

Дніпропетровський "Дніпро" вдома програв італійській "Фіорентині", одеський "Чорноморець" в гостях поступився голландському ПСВ, а київське "Динамо" у Відні в компенсований арбітром час втратило перемогу над місцевим "Рапідом".

Наступні матчі цього турніру відбудуться за три тижні, 24 жовтня.

В останній момент

Київське "Динамо" у Відні провело непоганий перший тайм, забивши два голи у ворота "Рапіда" і втративши кілька можливостей зробити рахунок ще крупнішим.

Однак у другій половині гри на полі переважали вже господарі.

Спочатку, в дебюті другого тайму, скоротити розрив у рахунку вдалося Гвідо Бургшталлеру. Згодом кияни почали явно грати на утримання рахунку, дедалі рідше переходячи на половину поля господарів.

Зрештою, на п’ятій доданій хвилині нападник "Рапіду" Крістофер Тріммель зрівняв рахунок, чим викликав овації Ернст Хаппель Штадіону і змусив динамівців, понуривши голови зникнути у підтрибунному приміщенні одразу після фінального свистка.

Втрачена перемога у матчі, в котрому кияни вважалися фаворитами, продовжила серію невдач київського клубу і викликала чергову порцію критичних публікацій в українській пресі стосовно головного тренера "Динамо" Олега Блохіна.

Втім, сам наставник "біло-синіх" після матчу традиційно пообіцяв "розібратися", чому деякі гравці "Динамо" випали з гри, і закликав не списувати його команду з рахунку.

"Думаю, що ми швидше втратили два очки, а "Рапід" знайшов. Турнір ще весь попереду, так що, думаю, все тільки починається. Не все втрачено", - заявив він.

Наступний матч кияни проведуть на домашньому стадіоні проти швейцарського "Туну".

Під дощем

Image caption Гра на "Дніпро-Арені" відбулася під дощем

Головним чинником, котрий вплинув на гру у Дніпропетровську, стала погода: весь матч футболісти провели чи то під дощем, чи то під мокрим снігом, від якого на полі утворилося кілька калюж.

Відповідно, у грі було багато браку, єдиноборств і досить мало видовищності.

Тим не менше, у першому таймі забитих м’ячів глядачі "Дніпро Арени" не побачили, а в дебюті другого тайму команди обмінялися голами, забитими з пенальті.

Вирішальним же став гол, забитий Массімо Амброзіні на 73-й хвилині.

До кінця матчу дніпряни активно намагалися врятувати нічию, однак навіть вилучення Давіда Пісарро за чотири хвилини до закінчення основного часу їм не допомогло: матч закінчився з рахунком 1:2 на користь "Фіорентини".

"Думаю, ми сьогодні вели гру. У нас були можливості. Інша справа, що італійці скористалися тим, що створили біля наших воріт, були точнішими у завершальній стадії атак. Ми робили все можливе, щоб досягти позитивного результату, у той же час результат варто визнати справедливим", – поділився після матчу своїми враженнями від гри тренер "Дніпра" Хуанде Рамос.

Наступну гру у Лізі Європи дніпряни проведуть на виїзді проти португальського "Пасуш Феррейра", однак експерти вже зараз кажуть, що актуальнішою проблемою для "Дніпра" є приведення до ладу домашнього стадіону перед надважливою грою українською першості з харківським "Металістом", що відбудеться цієї неділі.

"Не вірю, що програли"

По одному м’ячу в кожному таймі в домашній зустрічі з голландським ПСВ пропустив одеський "Чорноморець".

Наставник одеситів після гри не приховував розчарування: маючи низку гольових моментів, його підопічні не скористалися жодним.

"Я досі не вірю, що ми програли… Так, як ця гра складалася, вона не могла бути програна. Ми не використали свої моменти, яких було немало", – журився після матчу Роман Григорчук.

"Я продовжую вважати "Чорноморець" досить сильною командою з дуже кваліфікованими гравцями", – заявив після матчу тренер ПСВ Філіп Коку.

У наступному турі групового турніру одесити поїдуть до Болгарії, аби зустрітися там з дещо несподіваним лідером своєї групи – "Лудогорцем" з міста Разград.