Семеренко здобула "золото" на етапі Кубку світу з біатлону

Копирайт изображения Getty

Українська біатлоністка Валентина Семеренко здобула свою першу індивідуальну перемогу на етапах Кубку світу з біатлону у французькому Ансі.

Це була завершальна жіноча гонка змагань. Українка стартувала третьою за підсумками спринту і впродовж всієї дистанції продовжувала йти у групі лідерів, допустивши лише один промах на дистанції.

На останньому колі дистанції Семеренко змагалася з росіянкою Іриною Старих, спочатку дозволивши суперниці вийти вперед. Але на останніх метрах українка вирвала перемогу.

Третьою фінішувала Тіріл Екгофф з Норвегії.

До останньої стрільби шанси на медалі зберігала й українка Олена Підгрушна, але три промахи відкинули її на 10 місце.

У суботу, 14 грудня, Валентина Семеренко здобула третє місце у спринтерській гонці.

А в четвер українська жіноча збірна, яка є головною надією України на Олімпіаді-2014 в Сочі, стала другою в естафеті.