Експерти: у момент падіння Шумахер був поза межами траси

Шумахер
Image caption Зараз Міхаель Шумахер перебуває у стані штучної коми

Запис з камери на шоломі Міхаеля Шумахера показує, що він їхав зі швидкістю "дуже вправного лижника по досить складній місцевості", коли впав та вдарився об камінь, кажуть експерти.

Слідчі, котрі досліджують нещасний випадок, який трапився під час катання на лижах з колишнім гонщиком "Формули-1", стверджують, що в момент падіння він перебував у восьми метрах від траси.

За їхніми словами, 45-річний Шумахер навіть не подумав про зменшення швидкості після того, як виїхав за межі траси.

У інциденті, що трапився 29 грудня, Шумахер зазнав важкої черепно-мозкової травми.

Зараз він перебуває у стані штучної коми в клініці у французькому Греноблі. Лікарі описують його стан як критичний, але стабільний.

Шанувальники Шумахера зібралися біля шпиталю 3 січня, аби відзначити 45-ий день народження легендарного гонщика.

На прес-конференції у французькому Альбервілі група експертів, що досліджує обставини інциденту, повідомила, що наразі дослідники оглянули місце нещасного випадку на лижному курорті Мерібель, спілкувалися зі свідками події та з членами медичної бригади.

Крім того, вони оглянули лижний шолом постраждалого і переглянули запис встановленої на ньому камери.

Прокурор Патрік Квінсі заявив, що Міхаель Шумахер навмисне вирішив з’їхати з траси на площу між чітко позначеними синім та червоним маршрутами.

"(Пан Шумахер) очевидно є надзвичайно хорошим лижником, але одна з його лиж наїхала на камінь, що стирчав… Це призвело до його падіння і удару головою об камінь", – сказав пан Квінсі.

Новини на цю ж тему