Володимир Кличко агітує за Україну

Володимир Кличко все частіше говорить про політику Копирайт изображения klitschko.com
Image caption Володимир Кличко все частіше говорить про політику

Український боксер-важковаговик Володимир Кличко заявляє, що хоче привернути увагу світу до подій в Україні.

В інтерв'ю агенції Associated Press він сказав, що це одна із причин його нинішньої поїздки в Нью-Йорк.

"Я хочу розповісти про те, що відбувається в Україні, і особливо - наголосити, що цей конфлікт може перерости в громадянську війну, і загине ще більше людей", - заявив чемпіон світу за версіями WBA, IBF, WBO та IBO.

"Ми можемо втратити ще одну країну - Україну, яка сповзе в диктатуру", - додав він.

Пан Кличко також сказав, що хвилюється за життя і здоров'я людей, зокрема - і свого брата, лідера опозиційної фракції УДАР Віталія Кличка.

"Це не жарти. Усе серйозно. Мова йде про життя і смерть", - наголосив він.

Наступний суперник

Володимир Кличко, який намагався дистанціюватись від політики, але останнім часом все частіше висловлюється з приводу кризи в Україні, наголосив, що наразі необхідно провести дострокові вибори до Верховної Ради.

Його брат Віталій очолює третю за кількістю депутатів партію Верховної Ради. Згідно із опитуваннями, він користується найбільшою підтримкою серед лідерів української опозиції у разі проведення президентських виборів в країні.

Віталій наразі повністю зосередився на своїй політичній кар'єрі, а Володимир продовжує виступати на ринзі. Після доволі легкої перемоги на росіянином Олександром Повєткіним у жовтні минулого року його наступним суперником буде 34-річний австрілієць Алекс Леапаї.

Поєдинок відбудеться у німецькому Обергаузені 26 квітня.

Новини на цю ж тему