Сочі: журналісти скаржаться на погані готелі

Сочі Копирайт изображения AP
Image caption Журналісти кажуть, що старту Ігор готові лише основні об'єкти

Іноземні журналісти, що приїхали до російського Сочі висвітлювати зимові Олімпійські Ігри, повідомили, що міські готелі все ще не готові приймати відвідувачів, а в деяких з них досі тривають будівельні роботи.

Представники медіа, які днями оселилися у столиці зимової Олімпіади, вже активно діляться своїми першими враженнями від готелів у соцмережах та інформаційних матеріалах.

Приміром, продюсер спортивних новин американського телеканалу CNN Харрі Рікі написав у себе в Twitter, що його компанія забронювала 11 номерів в одному з сочинських готелів, однак коли журналісти прибули туди, їм повідомили, що жодна з кімнат поки що не готова.

Через кілька годин, за його словами, знімальній групі нарешті виділили один номер. Зайшовши до кімнати, пан Рікі опублікував фотографію, на якій видно карниз та штори, які обвалилися.

А журналістка Сhicago Tribune Стейсі Сентклер поскаржилася на те, що у ванній її готельного номера відключили воду. Коли ж водопостачання відновили, то з крану полилася іржава вода, а на стійці реєстрації попередили, що цією водою небезпечно вмиватися, написала вона у Twitter.

"Найбільше будівництво у світі"

Кореспондент британської газети Guardian Шон Вокер написав, що аеропорт, залізничний вокзал та олімпійське селище вже повністю готові, проте варто відійти трохи убік від головних олімпійських об'єктів, і можна побачити, як "робітники замазують цементом незавершені конструкції".

У статті, опублікованій на сайті газети, він зазначив, що після приїзду до готелю довелося близько трьох годин чекати, поки його номер буде готовий. Кімната, яку йому у підсумку надали, виявилася без опалення і пахла будівельним клеєм.

"Робітники пригвинчували вішалки для рушників і вкручували лампочки у номерах, поки мешканці розпаковували свої речі", - написав журналіст.

У готелі також не виявилося мережі Wi-Fi, а у відповідь на запитання журналістів реєстратор повідомив, що її "планують встановити в осяжному майбутньому".

"Повернувся до готелю. Ліфт, який пропрацював півдня, зламався. Піднявся сходами. Двері на мій поверх (пожежні, судячи з усього) замкнені. Абсолютний фарс", - нарікає Шон Вокер у себе на Twitter.

Водночас, як заявив у середу російський президент Володимир Путін, його країна повністю готова до проведення Олімпіади.

"Для мене особливо приємно відзначити, що у нас був, як у таких випадках говорять, повний національний консенсус з приводу проведення цих Ігор. Це стало великим промисловим будівельним проектом, це найбільше будівництво у світі", - сказав пан Путін на зустрічі із членами російської олімпійської збірної.

При цьому журналісти зазначають, що будівельні роботи у Сочі досі не закінчені, хоча до початку Ігор залишаються лічені дні.