Паралімпіада: Україна здобула ще одне золото

Віталій Лук'яненко Копирайт изображения Getty
Image caption Віталій Лук'яненко в оточенні російських спортсменів, які також здобули медалі

Віталій Лук'яненко виборов золоту медаль у змаганнях з біатлону на 12,5 кілометра серед чоловіків з вадами зору на Паралімпіаді в Сочі.

Це вже третє золото на рахунку української збірної від моменту відкриття Ігор у п'ятницю.

Для Віталія Лук'яненка це друга золота медаль у Сочі - раніше він виборов перемогу у забігу на 7,5 кілометра.

Загалом, українські паралімпійці тепер мають 11 медалей (з срібних, п'ять бронзових) і посідають третє місце у загальному заліку.

Окрім того, у понеділок біатлоністка Олександра Кононова здобула срібло, а Людмила Павленко і Оксана Шишкова - бронзові медалі.

У неділю українка Людмила Павленко перемогла у лижній гонці на 12 кілометрів сидячи.

За кількістю медалей Україну випереджають лише Німеччина, у якої чотири золота, та Росія, у якої 34 медалі.

Зокрема, у неділю її представники тріумфували у чоловічих лижних перегонах на 15 кілометрів сидячи – усі три місця на п'єдесталі пошани зайняли росіяни Роман Пєтушков, Ірек Заріпов та Олександр Давидович.

На четвертому місці у загальному заліку - Австрія, на П'ятому - Японія.

У вівторок у Сочі також проходять змагання з гірських лиж, керлінгу на колесах і следж-хокею на льоду.