Клуб ПСЖ забив смішні голи - тренер "Челсі"

Моуріньо Копирайт изображения PA
Image caption Головний тренер "Челсі" назвав голи ПСЖ смішними

Головний тренер лондонського "Челсі" Жозе Моуріньо висловив незадоволення голами ПСЖ у ворота його команди в матчі Ліги Чемпіонів у середу.

Не тому, що його команда програла 1:3, а тому що, на його думку, голи були некрасиві.

"Ми грали проти великої команди із фантастичними форвардами і можна було сподіватись, що вони заб'ють фантастичні голи, а не такі, як вони забили", - сказав пан Моуріньо.

"Третій гол був не голом, а жартом. Гері Кехіл каже "недбалий". Я кажу - "смішний". Ми допомогли форварду з першим голом. Коли забивали другий, позиції гравців у захисті було неправильними. Третій гол був просто смішний", - сказав Жозе Моуріньо.

Але головний тренер не винить захисників за помилки з обороні: "Ми зробили індивідуальні помилки на тих ділянках, де вподовж всього сезону хлопці виконували своє завдання і не було ніяких проблем. Вони мають право на помилку, тому що в нас є інші гравці, які роблять помилки весь сезон".

Пояснюючи, чому він залишив у запасі Фернандо Торреса і поставив у напад Андре Шурлє, Жозе Мауріньо сказав: "З Андре я принаймні знаю, що ми маємо гравця, який тримає м'яч, який вміє взаємодіяти з іншими".

"Зміст футболу - забивати м'ячі. Це робота для форвардів, для справжніх форвардів. Я повинен пробувати", - зауважив пан Моуріньо.

Відзначимо, що Фернандо Торрес забив лише дев'ять голів у 32 іграх в цьому сезоні.