Чемпіоном України з баскетболу став "Будівельник"

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Киянам допомагали рідні стіни

У столичному Палаці спорту завершився четвертий матч фінальної серії української баскетбольної Суперліги, в якому київський "Будівельник" обіграв південненський "Хімік".

Матч завершився з рахунком 85:77, таким чином підсумковий рахунок серії склав 3:1 на користь киян.

Як повідомляє кореспондент УНІАН, вирішальною в грі стала четверта чверть.

Команди на рівних провели першу чверть, завершивши її з рахунком 18:18, а потім по черзі спуртували.

Першими ривок зробили господарі майданчика, які створили собі у другій 10-хвилинці перевагу у 8 очок - 19:11. Втім, відповідь команди з Південного був навіть більш ефектною - 18:28.

У заключній чверті кияни, завдяки активності Даріуша Лавриновича і ДеХуана Саммерса, зуміли "дотиснути" суперника, вигравши і період - 30:20 - і матч у цілому.

Кращими гравцями у складі переможців стали Лавринович (20 очок) і Саммерс (17). До речі, Суперліга визнала литовця Лавриновича найціннішим гравцем цього сезону.

Таким чином, "Будівельник" вдев'яте в історії став чемпіоном України. У маріупольського "Азовмаша", який посідає друге місце за кількістю титулів, - сім перемог.

Букмекери упевнено пророкували перемогу саме киянам - з імовірністю 75%.