ЧC 2014: Колумбія виходить з групи, шанси Англії тануть

новини Копирайт изображения Reuters
Image caption Футболісти збірної Англії засмутили своїх фанів на Мундіалі

Після програшу у напруженому двобої команді з Уругваю з рахунком 2:1 у збірної Англії залишаються примарні шанси на продовження боротьби на Мундіалі.

Японія і Греція зіграли в суху нічию, а Колумбія обіграла Кот-д'Івуар з рахунком 2:1.

Примарні шанси Англії

Обидва голи у ворота Англії відправив Луїс Суарес на 39-ій і на 85-ій хвилині. У англійців голом відзначився Вейн Руні.

Гра Уругваю і Англії видалась дуже напруженою. Уругвайці більше володіли ініціативою на початку матчу, але й англійці атакували гостро. У першому таймі гравці Уругваю, спочатку Гонзалес, а потім Кавані, відправляли м'яч в сантиметрах над поперечиною воріт англійців.

На 39 хвилині уругвайці відкрили рахунок. Англійці втратили м'яч в центрі поля, і уругвайці перейшли до стрімкої атаки. М'яч опинився у Едісона Кавані на краю штрафного майданчика, який навісною передачею знайшов поруч Луїса Суареса.

Той ударом головою відправив м'яч у ворота повз Джо Харта.

Другий тайм пройшов у надзвичайно напруженій боротьбі. На 75 хвилині англійці зрівняли рахунок. Вейн Руні опинився без нагляду, отримав передачу з правого краю і переправив м'яч у ворота уругвайців.

Кінцівка матчу пройшла в безперервній боротьбі по всьому полю. Незважаючи на зусилля обох команд, матч йшов до заслуженої нічиї.

Але на 84 хвилині знову чудово зіграв лідер атак збірної Уругваю Луїс Суарес. Англійці провалилися в центрі поля, невдало зіграв Стівен Джеррард, уругваєць втік від своїх опікунів, вийшов до воріт і з гострого кута потужним ударом з ходу вколотив м'яч у сітку воріт збірної Англії.

Луїс Суарес забив 31 гол в цьому сезоні в англійській Прем'єр-лізі. Гравці збірної Англії прекрасно знали, що цьому найнебезпечнішому форварду не можна давати можливість виходу до воріт.

Теоретично у збірної Англії все ж є примарні шанси на вихід з групи. Для цього італійці повинні виграти у збірних Уругваю і Коста-Рики, яку з великим рахунком необхідно обіграти і англійцям.

Нульовий рахунок Японії та Греції

Японія почала матч з наступу, однак ініціативу перехопили греки. Перший серйозний удар по воротах японців вони завдали на 11 хвилині, але безрезультатно.

Потім японці заволоділи ініціативою на триваліший термін. Спочатку пробив японський футболіст Осако, але м'яч прилетів в руки голкіперу. На 29-й хвилині японець Хонда зі штрафного влучив у ворота, але голкіпер греків виявився на місці.

На 60-й хвилині ледь не повела в рахунку Греція.

Нічия між цими командами означає, що збірна Колумбії стає третьою в компанії з Нідерландами та Чилі, яка забезпечує собі місце в плей-офф.

Колумбія здолала Кот-д'Івуар

Матч зі збірною Кот-д'Івуару виявився для Колумбії переможним. Рахунок відкрили у другому таймі. Саме в другому таймі команди нарешті заграли, використовуючи швидкісні якості своїх найкращих футболістів. М'яч практично не затримувався в середині поля, а захисники дедалі частіше стали не встигати і помилятися.

Кот-д'Івуар створював небезпечні моменти. Проте перший гол був на рахунку Колумбії - після подачі Куадрадо з кута поля Родрігес головою вдало переправив м'яч у сітку на 64-й хвилині.

Через шість хвилин Кинтеро відправив ще один м’яч у ворота Кот-д'Івуару.

Проте на 73-й хвилині форвард збірної Кот-д'Івуару Жервіньо все ж зумів повернути свою команду в гру і скоротив різницю в рахунку.