Аргентина - другий фіналіст ЧС-2014

Копирайт изображения Reuters
Image caption Воротар аргентинців Серджіо Ромеро забезпечив перемогу своїй команді, відбивши два пенальті

Збірна Аргентини стала другим фіналістом Чемпіонату світу з футболу 2014, перегравши у серії післяматчевих пенальті збірну Нідерландів з рахунком 4-2.

Удари голландців Рона Влаара та Веслі Снайдера відбив воротар аргентинців Серджіо Ромеро.

Основний ігровий та доданий час закінчилися нульовою нічиєю.

Аргентина зустрінеться у неділю, 13 липня, у фіналі зі збірною Німеччини, яка напередодні розгромила збірну Бразилії з рахунком 7:1.

Копирайт изображения Getty

Голландці та бразильці зіграють матч за третє місце у суботу.

Нудна гра

Героєм матчу, який оглядачі назвали занадто нудним для півфіналу, став воротар збірної Аргентини Серджіо Ромеро, який відбив два пенальті голландців.

Копирайт изображения AP

"Я був упевнений в собі і, на щастя, все вийшло чудово", - сказав після матчу Ромеро.

Загалом за обидва тайми основного часу було лише два удари по воротах. Їх завдали аргентинці.

Голландці вперше пробили по воротах лише на 98 хвилині матчу у доданий час. Але не забили.

Досі жоден матч в історії чемпіонатів світу з футболу не закінчувався з рахунком 0:0 (навіть у доданий час).

Аргентина та Німеччина вже зустрічалися у фіналі Чемпіонату світу у 1990 році. Тоді перемогла команда ФРН з рахунком 1:0.