Україна виграла у Молодови з рахунком 1:0

тренування збірної України Копирайт изображения UNIAN

Футбольна збірна України у товариському матчі з командою Молдови виборола непросту перемогу 1:0 завдяки голу "динамівця" Романа Безуса.

Спочатку Україна планувала провести свій останній тренувальний спаринг перед відбором до Євро-2016 з сильною південноамериканською збірною Парагваю. Однак мало не в останній момент через ситуацію на Донабсі парагвайці передумали їхати в Україну.

Тож футбольні функціонери в оперативному порядку домовилися про товариський матч з сусідньою збірною Молдови.

Українці не так давно грали з молдаванами у рамках відбору до останнього чемпіонату світу у Бразилії. Тоді в Києві команди сенсаційно зіграли внічию - 0:0. У Кишиневі ж українці змогли здобути непросту перемогу з рахунком 2:1.

Сьогодні через травми не змогли зіграти лідери української збірної: Гармаш, Ротань та Коноплянка. Не у формі також "динамівець" Хачеріді.

Гол у другому таймі

Початок гри нагадував минулий "сухий" матч цих команд у Києві: українці атакували та били, але м'яч у ворота не йшов.

Кілька разів міг забивати форвард київського "Динамо" Ярмоленко. Свої нагоди мали і "металіст" Едмар та "дніпровець" Федецький.

Молдові вдавалося відбиватися, але в атаку гості не ходили взагалі - перший їхній момент біля воріт П'ятова зафіксовано лише на 35-й хвилині матчу.

Через доволі жорстку гру гостей пошкодження отримав захисник українців Анатолій Тимощук, якого замінили у середині першого тайму.

Після перерви на полі з'явився "динамівець" Безус і саме він після вдалої передачі "ворсклянина" Громова нарешті зміг "розмочити" ворота збірної Молдови.

Українці й надалі намагалися атакувати. Гостро пробивав "шахтар" Гладкий, але на удар зреагував воротар гостей Чебану.

Загалом Україна показала впевнену атакувальну гру й довела матч до перемоги.

А вже 8 вересня українці на НСК "Олімпійський" проведуть свій перший матч відбіркового турніру до Чемпіонату Європи 2016 року зі збірною Словаччини.