"Шахтар" на останній хвилині втратив перемогу над "Порту"

Копирайт изображения FC SAKHTAR

Чемпіон України у другому турі Ліги Чемпіонів зіграв унічию з "Порту" 2:2 - португальці зрівняли рахунок на останній доданій хвилині матчу.

У результаті "Шахтар" посідає лише третє місце у своїй групі.

Матч відбувся у Львові за присутності понад 30 тисяч глядачів. Стадіон "Львів-Арена" вперше у своїй історії приймав Лігу Чемпіонів.

Відбитий пенальті

У першому таймі обидві команди намагалися гостро атакувати, втім досягти успіху жоден з суперників так і не зміг.

Найкращий момент був у португальців після того, як суддя призначив досить спірний пенальті у ворота "гірників" на 34-й хвилині.

Втім, донецькому воротареві Андрію П'ятову вдалося відбити удар алжирського півзахисника "Порту" Ясіна Браімі з одинадцятиметрової позначки.

Втрачена перемога

Другий тайм активніше почали українці, яких несамовито підтримувала "Львів-Арена".

На 52-й хвилині "Шахтар" нарешті зміг відкрити рахунок - відзначився Алекс Тейшейра після проходу та передачі захисника Олександра Кучера.

"Гірники" дещо віддали ініціативу й намагалися грати на контратаках.

Португальці багато і небезпечно атакували, втім тактика "Шахтаря" принесла свої плоди наприкінці основного часу - на 85-й хвилині другий м'яч у ворота "Порту" забив Луїс Адріано.

"Шахтар" остаточно відійшов до своїх воріт, намагаючись втримати рахунок, однак це йому не вдалося.

Спочатку відставання "Порту" скоротив Джексон Мартінес, який на 89-й хвилині реалізував пенальті.

А вже на останній доданій хвилині матчу він же зміг у боротьбі з донецькими захисниками зрівняти рахунок - при цьому колумбійський легіонер "Порту" отримав травму від зіткнення зі штангою.

У результаті "Шахтар" вдруге у цьому розіграші зіграв унічию та наразі посідає третє місце у групі.

В іншому матчі білоруський БАТЕ сенсаційно переміг іспанський "Атлетік", що дозволило клубу з Борисова посісти друге місце у таблиці. А очолює групу Н "Порту".

"Я не хочу дуже багато говорити. Було вже стільки ейфорії та радості, і в кінці отримати два голи - це не дуже добре", - прокоментував результат тренер "Шахтаря" Мірча Луческу.