У Росії завершили розслідувати аварію Як-42

"Локомотив" Копирайт изображения AFP
Image caption Хокеїсти російського клубу "Локомотив" летіли в Білорусь на матч з мінським "Динамо".

Слідчий комітет РФ заявив про завершення розслідування авіакатастрофи, в якій загинула хокейна команда "Локомотив".

Основною причиною трагедії слідчі назвали неналежну підготовку екіпажу.

Літак Як-42 розбився 7 вересня 2011 року - одразу після злету з аеропорту Ярославля.

Всього в літаку було 45 людей: 37 гравців основного складу хокейного клубу "Локомотив", які летіли у Білорусь на матч з мінським "Динамо", та вісім членів екіпажу.

Серед загиблих гравців були троє вихідців з України - кияни Віталій Анікєєнко і Данило Собченко, а також харків'янин Олександр В'юхін

Вижити в страшній катастрофі вдалося лише бортовому інженерові Олександру Сизову.

Форвард російської збірної Олександр Галімов помер у лікарні в Москві за кілька днів після аварії. Всі інші - на місці аварії.

Грубі помилки

Слідчий комітет поклав провину за авіакатастрофу на екіпаж літака, а також на колишнього заступника гендиректора з організації льотної роботи авіакомпанії "Як Сервіс" Вадима Тимофєєва.

Як стверджують у відомстві, екіпаж "був допущений до рейсу з грубими порушеннями".

Версію відмови техніки слідчі відкинули та заявили, що експертиза підтвердила справність літака.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Як-42 розбився 7 вересня 2011 року біля Ярославля

"Слідчі встановили, що екіпаж був допущений Тимофєєвим незаконно, при порушенні правил безпечної експлуатації повітряного транспорту, і на момент катастрофи не мав права виконувати самостійні польоти", - йдеться в повідомленні слідчого комітету.

Слідство звинувачує Тимофєєва в "порушенні правил безпеки руху та експлуатації повітряного транспорту".

"Зокрема, допуск командира судна оформлений Тимофєєвим на підставі сфальсифікованих документів, другий пілот на той момент не закінчив перенавчання на тип судна Як-42 і не мав права на виконання польотів", - заявляє відомство.

Версії катастрофи

Відразу після аварії у ЗМІ з'явилася версія, що від екіпажу літака вимагали поспішити з вильотом через наплив високопоставлених гостей на Світовий політичний форум-2011 в Ярославлі.

Форум, який проходив під патронажем тодішнього президент РФ Дмитра Медведєва, розпочався з хвилини мовчання за жертвами катастрофи.

Пізніше МАК спростував версію про те, що катастрофа могла статися через поспіх з вильотом.

Також в ЗМІ була версія, що члени екіпажу Як-42 забули вимкнути гальма літака перед злетом і це спричинило катастрофу. Однак російське міністерство транспорту згодом спростувало цю версію.

В Слідчому комітеті РФ звертають увагу на те, що одна з головних причин останніх катастроф в Росії - недостатня підготовка екіпажу літака.

"Питання, пов'язані з підготовкою пілота, зіграли роль і в казанської катастрофі 2013 року, тому в рамках низки кримінальних справ слідчі продовжують виявляти факти незаконної видачі навчальними центрами документів, які згодом служили підставою для продовження дії свідоцтв пілотів", - йдеться в заяві відомства.

Новини на цю ж тему