Євро-2016: британські фани счинили нові сутички

Копирайт изображения AFP

Англійські вболівальники в Марселі знову зіткнулися з поліцією і б'ються з французькими фанами перед стартовим матчем своєї команди на Євро-2016.

Останні сутички сталися після двох днів напруги у прибережному місті, і поліція застосувала для контролю натовпу сльозогінний газ.

Відео з місця подій в суботу показало, що вболівальники отримали травми.

Раніше тіньовий міністр внутрішніх справ Енді Бернхем назвав поведінку вболівальників Англії "ускладнюючою" на тлі загрози тероризму у Франції.

Кореспондент ВBC News Нік Ірдлі, який перебуває на місці подій, передає, що фани жбурляли пляшки "кожні дві хвилини", і описав ситуацію як "досить жахливу", а вболівальники також билися з російськими фанами.

Він сказав, що бачив, як закривавлених уболівальників Англії "рознімала поліція", а сирени було чути по всій головній площі міста.

Голова місцевої поліції Лоран Нуньєс заявив агентству Франс прес: "Поліція втрутилася в зіткнення між англійськими, російськиими та французькиим вболівальниками в районі Вью-Порт".

Деякі британські журналісти вказали на зграю одягнених в чорне російських хуліганів, які "прийшли на головну площу міського порту з провулка та шукають насильства".