Англія і Росія зіграли внічию

Копирайт изображения Getty
Image caption Англійські фани розчаровані результатом матчу Англія-Росія, який завершився внічию

Збірна Росії на останніх хвилинах зуміла вирвати бойову нічию у матчі з Англією, забивши гол вже у доданий час.

Першими забили англійці на 73-й хвилині - влучний удар на рахунку Еріка Даєра. У доданий час рахунок зрівняв Василь Березуцький.

Англійські футболісти з перших хвилин матчу заволоділи ініціативою й мали істотну ігрову перевагу у першій половині гри.

Англія створила десяток небезпечних гольових моментів, кілька разів Вейн Руні, Рахім Стерлінг і компанія пробивали з дуже вигідних позицій, проте голкіпер Ігор Акінфеєв кожного разу парирував удари.

Росіяни всього кілька разів створювали небезпечні моменти біля воріт Джо Харта - і також безрезультатно.

Image caption Англійський фан радіє забитому голу

У другому таймі гра дещо вирівнялась, проте англійці продовжували атакувати та володіти ініціативою. Гол назрівав - на 70-й хвилині Руні влучив у стійку воріт, а вже на 73-й Ерік Даєр ефектним ударом зі штрафного відкрив рахунок. Цього разу Акінфеєв не зміг нічого вдіяти.

Коли англійці вже майже святкували перемогу, росіяни виконали останній кутовий та зрівняли рахунок.

Image caption Російські вболівальники радіють, що рахунок вирівнявся

Лідером англійців на Євро-2016 експерти називають гравця "Манчестер Юнайтед" Вейна Руні, а росіян – гравця "Зеніта" Артема Дзюбу.

У сьогоднішньому матчі за росіян дебютував нещодавно натуралізований Роман Нойштедтер, який народився в Україні та раніше мав німецьке громадянство. Перед Євро-2016 він навіть вибачався перед росіянами, що п'ять років тому в телесюжеті заспівав гімн України.

У своїй історії Росія та Англія грали двічі на відборі до Євро-2008. Тоді команди обмінялися домашніми перемогами.

Цілий день поліція у Марселі намагалась не допустити бійок груп англійських та російських вболівальників, які прибули туди ще в п’ятницю.

Копирайт изображения AP

Напередодні міністр спорту Франції Патрік Каннер назвав матч Англії та Росії одним з найризикованіших на Євро-2016 з точки зору можливих сутичок вболівальників.

До групи В також входять збірні Словаччини та Вельсу. Цього вечора валійці виграли у словаків з рахунком 2:1. Лідером групи В став Вельс, а Англія та Росія, маючи по 1 очку, ділять друге та третє місце.

Наступний матч Росія 15 червня зіграє зі Словаччиною, а Англія 16 червня вперше зійдеться у "британському острівному дербі" з Вельсом.

Збірна України, що грає в групі С, свій перший матч зіграє в неділю з Німеччиною, гра почнеться о 22.00 за київським часом.