Євро-2016: Італія обіграла Бельгію

Копирайт изображения AP

Збірна Італії обіграла збірну Бельгії у матчі групового етапу Чемпіонату Європи з футболу-2016.

Рахунок гри - 2:0. Перший гол забив на 32 хвилині Джакерріні, і вже на останніх хвилинах успіх закріпив Пелле.

Раніше перший поєдинок групи Е на Євро-2016 між збірними Ірландії та Швеції закінчився нічиєю.

Таким чином, Італія зараз лідирує у цій групі.

Також у понеділок в групі D збірна Іспанії перемогла збірну Чехії.

Копирайт изображения EPA

До старту турніру Бельгія вважалася одним із фаворитів завдяки своєму потужному складу, але першу гру проти більш досвідченої команди Італії програла.

Оглядачі відзначають схожість матчу з протистоянням Україна-Німеччина.

Бельгія також пропустила у першому таймі, мала можливості, щоб відігратися, але отримала другий гол на останніх хвилинах.

Автогол по-ірландськи

Матч між Ірландією та Швецією закінчився з рахунком 1:1, причому обидва голи забили ірландці.

Image caption Гравець ірландської збірної Кіран Кларк засмучений голом у власні ворота...
Image caption ...а форвард шведів Златан Ібрагімовіч та його колеги радіють

На самому початку другого тайму відправив м'яч у ворота суперника Гулаган, заслуживши похвалу коментаторів.

А на 71-й хвилині забив своїм Кіран Кларк - із подачі нападника шведів Златана Ібрагімовича.

Іспанці атакують

Раніше цього ж дня збірна Іспанії - переможець Євро-2012 - перемогла збірну Чехії у групі D.

Результат зустрічі, що пройшла в понеділок в Тулузі, - 1:0 на користь іспанців. Гол на 87-й хвилині провів Жерар Піке.

Напередодні в цій групі пройшов матч між збірними Хорватії та Туреччини, в якому хорвати перемогли з рахунком 1:0.

Тепер хорватська та іспанська команди ділять перше-друге місця (по 3 очки), Чехія і Туреччина - третє-четверте (по 0).

Євро-2016 проходить у Франції 10 червня - 10 липня.

У неділю Україна програла Німеччині свій перший матч чемпіонату.