Ісландія та Італія вийшли у чвертьфінал Євро-2016

Копирайт изображения TOBIAS SCHWARZAFPGetty

Збірна Ісландії з футболу перемогла збірну Англії з рахунком 2:1 у матчі 1/8 фіналу Євро-2016.

Від англійців голом відзначився Вейн Руні на 4-й хвилині. Утім, далі успіх перейшов на поле ісландців.

На 6-й хвилині ворота збірної Англії поцілив Рагнар Сігурдссон, на 18-й - Колбейнн Сігторссон.

Таким чином збірна Ісландії вийшла в наступний раунд Чемпіонату Європи 2016 - до чвертьфіналу - і стане суперником збірної Франції на стадіоні у Сен-Дені 3 липня.

Копирайт изображения AFP

Раніше 27 червня у чвертьфінал також вийшла збірна Італії.

Команда перемогла збірну Іспанії з рахунком 2:0. Перший гол у ворота іспанців на 33-й хвилині забив італійський захисник Джорджо К'єлліні.

Другого м'яча іспанська збірна пропустила у додатковий час - на 92-й хвилині. Його забив італійський нападник Граціано Пелле.

У чвертьфіналі італійська збірна зійдеться у двобої зі збірною Німеччини. Матч відбудеться у суботу, 2 липня.

Також у чвертьфіналі Євро-2016 Польща зіграє проти Португалії (30 червня), а Уельс - проти Бельгії (1 липня).