Євро-2016: Ісландія розгромно програє Франції 2:5

Копирайт изображения EPA

Збірна Ісландії залишає Євро-2016 після розгромної поразки від збірної Франції з рахунком 2:5.

Це був поки що найгольовитіший матч цього чемпіонату.

Чотири голи французи забили ще у першому таймі чвертьфінального матчу, який проходив на "Стад де Франс" у Парижі.

Це - вперше, коли команда забиває чотири голи у першому таймі матчу європейського чемпіонату.

Перший гол на 12 хвилині забив Олів’є Жиру. Через сім хвилин Поль Погба збільшив рахунок у матчі.

Третій гол забив Дімітрі Пає на 43-ій хвилині, а Антуан Грізманн зробив рахунок розгромним на 44-ій хвилині.

Копирайт изображения AP
Image caption Герої матчу святкують черговий гол у ворота ісландців

Ісландцям вдалося забити перший гол у другому таймі. На 56-ій хвилині його виконав Колбейнн Сигторссон.

Але вже за дві хвилини французький форвард Олів'є Жиру забив свій другий гол у цьому матчі і загалом п'ятий у ворота ісландців.

На 82-ій хвилині матчу гравець збірної Ісландії Баркір Бярнасон забиває ще один гол і рахунок стає 5:2.

У півфіналі Франція зіграє із Німеччиною.

Image caption 10% населення Ісландії поїхало у Францію вболівати за свою команду

Збірна Ісландії стала головною сенсацією цього чемпіонату, вибивши зі змагань збірну Англії.

Ця команда вперше бере участь у чемпіонаті Європи. На чемпіонатах світу вона також ніколи не грала.

Французи вигравали Євро двічі - у 1984 та 2000 роках. У 1998-му вони стали чемпіонами світу.